Putino lagaminą saugojęs pulkininkas rastas pašautas savo namuose: aplinkybės užminė mįslę

Vyras, gabenęs Vladimiro Putino branduolinių ginklų kontrolės lagaminėlį, rastas pašautas savo namuose.

Vadimas Ziminas, į pensiją išėjęs Federalinės saugumo tarnybos pulkininkas, buvo atsakingas už lagaminėlį su Rusijos branduolinės kontrolės priemonėmis, kurios visada lydi Kremliaus vadovą.

Žinoma, kad jis atliko šį vaidmenį kaip buvusio prezidento Boriso Jelcino padėjėjas. Jis toliau dirbo saugumo tarnyboje ir tapo pulkininku, vadovaujant savo įpėdiniui Vladimirui Putinui, tačiau jo, kaip buvusio KGB šnipo, vaidmuo nėra aiškus.

Būklė sunki

Pranešama, kad 53 metų Vadimo Zimino būklė sunki, jis gydomas reanimacijoje. Ziminas buvo rastas su šautinėmis žaizdomis savo buto virtuvėje, Krasnogorske, Maskvos srityje. Tuo metu jo sugyventinė – medikė – buvo išvykusi gydyti sužeistųjų kare.

Dėl baudžiamosios bylos jam buvo skirtas namų areštas. Jis neigė padaręs bet kokius nusikaltimus.

Ziminą, gulintį kraujo baloje su žaizda galvoje, atrado jo brolis, kuris, kaip pranešama, šaudymo metu buvo vonioje. Netoliese gulėjo pistoletas Izh 79-9TM.

Yra išlikusi tik viena slaptojo pulkininko nuotrauka. Lagamine yra Kremliaus strateginių raketų paleidimo aparatas, rašoma themirror.co.uk. V. Putinas, kaip žinoma, erzina Vakarus primygtinai tvirtindamas, kad branduolinius kodus turintis pareigūnas yra matomas šalia jo.

Tai jis padarė balandžio mėnesį, kai dalyvavo ultranacionalistinio politiko Vladimiro Žirinovskio laidotuvėse Maskvoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer