Šeimos skausmui ribų nėra: 8-erių sūnus mirė žaisdamas namuose

Tomo apygardos šerifo biuras pranešė, kad vaikas mirė po to, kai žaidė slėpynių namuose Murphy Road gatvėje, visai šalia Kulidžo, Džordžijos valstijoje, JAV.

Pasak TCSO kapitono Tim Watkins, policijos pareigūnai į namus atvyko apie 18.15 val. penktadienį. 8 metų berniukas įstrigo tarp džiovyklės ir skalbimo mašinos, žaisdamas su savo pusbroliais ir kitais šeimos nariais, rašo walb.com.

Žaisdamas įstrigo

Šerifo biuras teigė, kad manoma, jog vaikas bandė pasislėpti tarp prietaisų ir įstrigo. Maždaug po 5–10 minučių šeima jį rado ir ėmė gaivinti.

Kai atvyko pagalbos tarnybos, jos toliau tęsė gaivinimą, teigė kapitonas Watkins. Jis papasakojo, kad vaikas trumpam sureagavo, tačiau po to vėl nerodė jokių gyvybės ženklų. Pasak TCSO, jis buvo nuvežtas į Archboldo memorialinę ligoninę Tomasvilyje, kur buvo oficialiai paskelbtas mirusiu prieš 19.30 val.

Kapitonas Watkins sakė, kad manoma, jog vaikas mirė nuo uždusimo, nes berniuko kūnas nebuvo sužalotas. Kol kas kaltinimai šeimos nariams nepateikti, tačiau trečiadienį bus atliktas oficialus skrodimas.

Berniukas yra kilęs iš Jewett, Teksaso, bet atvyko į Tomo apygardą su seneliais aplankyti giminaičių.

„Tomo apygardos šerifo biuras norėtų pareikšti gilią užuojautą šeimai“, – sakė Watkins.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer