Siaubingas vaizdas turistų mylimame Ispanijos kurorte: liūtys paralyžiavo oro uostų darbą, viskas skendo

Ispanijos Maljorkos salos sostinės Palmos oro uoste antradienį, kai šią turistų pamėgtą šalį užklupo smarkios liūtys, lėktuvai sustojo ant užlietų kilimo ir tūpimo takų.

Audra sustabdė visą veiklą trečiame pagal dydį Ispanijos oro uoste „Son Sant Joan“, nes „neįmanoma saugiai vykdyti veiklos“, sakoma operatoriaus „Aena“ pranešime, rašo „Reuters“.

 

Oro uostas atnaujino veiklą

Oro uostas aktyvavo savo avarinį planą, o skrydžiai į Maljorką buvo laikinai nukreipti į alternatyvius oro uostus, sakė transporto ministras Oskaras Puente. Vėliau socialiniame tinkle X O. Puente pranešė, kad oro uostas atnaujina veiklą, nes lietus nurimo.


 

Ispanijos Nacionalinė meteorologijos agentūra AEMET pranešė, kad jos oro uoste esanti stotis užfiksavo beveik 5 cm kritulių per valandą, o per mažiau nei valandą iškrito iki 9 cm kritulių.

X paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti, kaip nuo oro uosto prekybos salės lubų teka vanduo, o vasariniais drabužiais vilkintys keliautojai mirksta nuo pro langus prasiskverbusio ir iš apačioje pastatytų kibirų besisunkiančio vandens. 

www.tv3.lt

Site Footer