Šiaulietę šokiravo svetimo vyro replika lėktuve: „Lietuviai, kas jums darosi?“

„Visai neseniai keliavau su savo 18-mete dukra pailsėti į Graikiją. Žinote, gal ir susilaikyčiau nepapasakojusi šios istorijos viešai, tačiau galbūt apie savo elgesį susimąstys ir kiti lietuviai, kurie elgiasi taip nepagarbiai su savo tautiečiais“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Rimantė iš Šiaulių.

Taigi, istorija paprasta – šį rudenį kartu su dukra nusprendėme dviese išskristi į Graikiją. Kelionę užsisakinėjome pačios, ne per kokią nors kelionių agentūrą, nes į Graikiją skrendame tikrai ne pirmus metus.

Tiesa, užsakinėdama lėktuvo bilietus padariau vieną nedidelę klaidą. Per skubėjimą nepamačiau, kad mūsų su dukros sėdėjimo vietos bus atskirai. Šią klaidą pamačiau belipant į lėktuvą, tačiau greitai nusiraminau. Mačiau, kad visas lėktuvas yra pilnas lietuvių, todėl pagalvojau, kad lėktuve paprasčiausiai paprašysiu kieno nors apsikeisti vietomis.

Kai beveik į lėktuvą sulipo visi keleiviai, priėjau prie savo dukros ir kreipiausi į šalia sėdintį vyrą. Prisistačiau merginos mama ir mandagiai paklausiau, ar jis negalėtų su manimi apsikeisti vietomis.

Įskaudino vyro replika

Šis atrėžė, kad bilietą pirko būtent su šia vieta ir su manimi vietomis tikrai nesikeis. Be to pridėjo, kad esu visiškai nerūpestinga mama, nes nesugebu nusipirkti lėktuvo bilieto šalia savo dukros.

Na, žinote, čia jau buvo virš visko. Lietuviai, kas jums darosi? Esu skridusi ne vieną ir ne dešimt kartų lėktuvu, visada maloniai paprašius užsieniečių, šie apsikeičia vietomis. O kuo jūs geresni už juos, jau jums apsikeisti vietomis yra per žemas lygis?

Būkime mandagūs vienas kitam, jeigu matote, kad lėktuve sėdi atskirai šeima, o jūs keliaujate vienas, nejaugi jums sunku apsikeisti vietomis?

Autorius: skaitytoja Rimantė

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer