Naglis Šulija perspėja 3 Zodiako ženklus: atslenka finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Savaitės pradžioje Saulė ir Venera bus Vėžio ženkle, o Merkurijus jau Liūte. Merkurijus Liūte – tai ryškūs pasakojimai, ryškios istorijos ir drąsūs dalykiniai sprendimai. Saulė Vėžio ženkle – bendras atsargumas ir dėmesys asmeniškumams, pirmiausia saviems. Venera Vėžio ženkle – tai atsargūs jausmai, jų slėpimas nuo savęs, polinkis atsitraukti vos kas ne taip ir labai jau pastelinėmis spalvomis tapomas meninis skonis.

Tačiau ketvirtadienį Venera pagaliau pereis iš Vėžio į Liūtą ir prisijungs prie čia jau esančio Merkurijaus. Ir pasikeis neatpažįstamai. Ji taps ryški, spalvinga, drąsi, skatins mus nebeslėpti to, kas mums tikrai patinka, priešingai, skatins rodyti tai. Apskritai, Venera Liūto ženkle įkvėps mus elgtis ryškiai ir drąsiai visose jos valdomose srityse. Kitaip tariant, savaitės pradžioje Venera primins priešaušrio rūkanose šmėksančią pelkių laumę, o pabaigoje – jau roko operos žvaigždę ir karalienę.

Atitinkamai, energijos balansas savaitės pradžioje bus 2:1 Vėžio naudai, o pabaigoje – 2:1 Liūto naudai. Dėl to gyvenimas taps tik ryškesnis ir smagesnis.

Marsas šią savaitę artinsis prie plika akimi nematomo Urano. Atskirai paėmus, Marsas Jaučio ženkle nėra karingas ir labiau linkęs kasti apkasus nei eiti į durtuvų ataką. Bet jis prisiartins prie Urano, o šis yra labai kūrybingas, labai veiklus ir nuolat ieško kaip sukurti tai, ko dar niekada nebuvo.

Dėl to gali būti, kad kokių nors staigmenų bus mūšio lauke; taip pat galimi netikėti su karyba susiję sprendimai (nepamirškime, kad liepos 9 – 11 dienomis vyks NATO viršūnių susitikimas); čia verta pridėti, kad Jaučio ženklas susijęs su ekonomika ir finansais, todėl gali būti, kad netikėtų, originalių sprendimų bus ekonominiuose ir ypač finansiniuose karuose.

Taip pat tenka prisiminti, kad Marso ir Urano energijų susiliejimas kai kada lemia ir technogenines nelaimes arba ekscesus.

Avinas

Gyvenimas darosi visoks. Smagių, malonių dalykų, pramogų daugės, savaitės pabaiga atvers naujų galimybių tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Atrodo, asmeninis gyvenimas irgi sužibs naujomis spalvomis. Namų, šeimos reikalai bus nebe tokie svarbūs, bet nepranyks. Tvarkančių piniginius reikalus laukia staigmenos, galiausiai paaiškės, kad pozityvios.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, linkę veikti drąsiai. Tačiau šią savaitę aplinkybės gali klostytis taip, kaip niekas negali numatyti, todėl gali būti visokiausių staigmenų ir staigių pokyčių, kurie galiausiai atvers naujų galimybių. Noro bendrauti, judėti nebus mažiau, bet bus, ypač antroje savaitės pusėje, smagios, mielos veiklos namie. Galiausiai čia bus dar gražiau ir dar jaukiau.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, judrūs ir linkę pasipuikuoti visomis geriausiomis savo savybėmis. Gali būti daug susitikimų, daug kalbų, derybų ir apsikeitimo žiniomis bei informacija. Antroje savaitės pusėje jūsų  bendravimas įgaus ir nemažai asmeninio žavesio. Gali būti ir svarbių piniginių reikalų. Savaitės pradžioje beveik žaismingų, vėliau – tiesiog sėkmingų.

Vėžys

Būsite energingi, veiklūs, nestokosite ir asmeninio žavesio, kuriuo galėsite į valias naudotis. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Taip pat dabar gali būti ir svarbių piniginių reikalų, kurie atneš apčiuopiamos naudos. Antroje savaitės pusėje kūrybingumo liks truputį mažiau, o sėkmės siekiant naudos – daugiau.

Liūtas

Būsite labai judrūs, labai daug bendrausite, mielai dalysitės savo nuomone ir mikliai tvarkysite įvairiausius dalykinius reikalus, kurių dabar bus nemažai. Antroje savaitės pusėje prie puikių dalykinių savybių prisidės ir nepaprastai sustiprėsiantis asmeninis žavesys. Ir tuo pat metu tikėtinas labai smagus jovalėlis darbe arba profesijos srityje. Jūs tikrai susitvarkysite.

Mergelė

Ramus metas. Panašu, kad darbe ar profesijos srityje vyraus įprasti darbai, o greičiausiai – tiesiog vasaros rutina. Namie įprastos tvarkos niekas keisti irgi neketina. Palankus laikas ką mielo, smagaus nuveikti su artimais draugais, galbūt kolegomis darbe, palankus metas ir kelionei, kuri verčia pajudėti, bet kuri mielai apdovanoja nuotykiais.

Svarstyklės

Darbe darbų bus. Nelabai didelių, nelabai sudėtingų, bet bus. Pirmoje savaitės pusėje net ir kažkokių smagių, malonių aplinkybių šioje srityje gali būti. Taip pat gali būti ir apmąstymų apie tai, kaip viskas turi būti. Ir netgi mėginimų veikti šia linkme. Tvarkant kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolomis ar paskolomis, gali būti staigmenų.

Skorpionas

Ši savaitė – tai toks laikas, kai asmeniniai santykiai – ir su pavieniais asmenimis, ir su besiklostančiomis aplinkybėmis gali būti ganėtinai įtempti ir reikės spręsti prie ko verta prisitaikyti, o su kuo kovoti. Taip pat gali būti nemažai veiklos darbe, profesijos srityje. Pirmiausia dalykinės, bet antroje savaitės pusėje bus ir smagių, malonių aplinkybių.

Šaulys

Laikas toks – šiaip sau. Darbe, profesijos srityje vyraus įprasti darbai ir vasaros rutina. Namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Neblogas metas tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniu ir kelionėmis, pirmiausia dalykinius. Antroje savaitės pusėje atsiras ir įprastai kelionei palankios aplinkybės. Sveikatos, sveikatingumo reikalai irgi gali būti svarbūs.

Ožiaragis

Dabar bus svarbūs santykiai su kai kuriais asmenimis. Jie bus labai mieli, patrauklūs, daug žadantys, todėl bus svarbu juos palaikyti ir puoselėti. Iš tiesų tai ir seksis kuo puikiausiai. Puikus laikas siekti teisingumo, žinoma jeigu reikia. Puikus laikas pasidžiaugti pramogomis, kurios skatina smagiai pajudėti, bet kurios atsidėkoja smagiais nuotykiais.

Vandenis

Kasdienių darbų ir visokių reikalų tvarkymo tikrai nestigs. Kita vertus, dažniausiai visa tai vyks smagiai, linksmai, todėl smarkiai nenuvargins. Puikus laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Tęsiasi palankus metas rūpintis namų, šeimos reikalais, bet čia gali būti visokių permainų. Santykiai su kai kuriais asmenimis taps vis svarbesni.

Žuvys

Nedidelių darbų, kasdienių reikalų, kuriuos reikės atlikti kruopščiai ir pareigingai, žinoma nestigs. Kita vertus, čia nestigs ir tam tikro kūrybingumo, tad su visais iššūkiais susitvarkysite nesunkiai. Kita vertus, tęsiasi vasaros pramogų metas, kuriuo pasinaudoti būtų ir miela, ir smagu. Panašu, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys daugiau nei puikiai.

www.tv3.lt

Site Footer