Sinoptikai siunčia perspėjimą: Lietuvą nuplaus vasariška liūtis

Penktadienį Lietuvoje buvo permainingas debesuotumas, vietomis lijo. Sinoptikai perspėja, kad šįvakar Lietuvą skalaus itin smarkus lietus.

Artimiausią naktį vasariškų liūčių debesys klajos daugiausia po šiaurinius ir rytinius rajonus, kitur tikimybė nedidelė, praneša sinoptikai.

Šeštadienį dangų dengs nestori debesys, kai kur palašnos, bet jau labai nedaug. Šiandien rytinėje šalies dalyje buvo labai šilta. Tačiau tas šiltasis oras jau traukiasi iš Lietuvos į rytus. Naktis bus dar gana šilta, paryčiais bus apie 13–15 laipsnių šilumos, rytoj dieną bus saikingi 21–23 laipsniai šilumos, prie jūros 17–19 laipsnių.

„Kitaip tariant, kaitra slūgsta. Šį vakarą vietomis dar bus vasariškų liūčių, perkūnijų ir vėjo gūsių, vėliau naktį ir rytoj dieną palynos tik kai kur, tik trumpai ir tik mažai. Naktį oras atvės iki 13–15, dieną šils iki 21–23, prie jūros 17–19 laipsnių šilumos“, – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį palis tik kai kur ir pats lietus bus menkas. Naktį oras atvės iki 11–13, dieną šils iki 22–24, prie jūros 17–19 laipsnių šilumos.

Pirmadienio naktį daugiausia be lietaus, dieną vėl pasipils vasariškos liūtys su perkūnija. Oras naktį atvės iki 10–12, dieną šils iki 20–22 laipsnių šilumos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer