Rusams buvo paaiškinta, kodėl jiems nebereikia technologijų: „Vakarų civilizaciją klupdysime ant kelių“

„Roskosmos“ vadovas Dmitrijus Rogozinas pareiškė, kad technologijų progresas yra neigiamas dalykas ir paaiškino, kad būtent ši priežastis ir privers „Vakarų civilizaciją klupti ant kelių“.

„Kuo labiau civilizacija panyra į elektroninę priklausomybę, tuo ji tampa pažeidžiamesne, neapsaugota tampa jos infrastruktūra. Pavienių valstybių laukinės technologijos kosminių galios valstybių elektroninių megakonfliktų metu taps unikalia viršenybe. Ligotas susidomėjimas elektros ir elektriniu progresu paklupdys Vakarų civilizaciją ant kelių“, – aiškino jis.

Šiuos pamąstymus apie privalumą neturėti technologijų D. Rogozinas pateikė tuo metu, kai Rusija sulaukė Vakarų sankcijų, įskaitant ir naujausias technologijas. Pavyzdžiui, faktiškai priverstos nutraukti savo veiklą ir į prastovas siųsti darbuotojus šalies mašinų pramonės gamyklos „AztoVAZ“ ir „KaMAZ“.

Su technologijų pažangos problemomis Ukrainos fronte susiduria ir Rusijos kariuomenė. Prieš Vakarų ginkluotės pavyzdžiui ukrainiečių rankose neatsilaiko net ir naujausi Rusijos kariuomenės ginkluotės pavyzdžiai, jau nekalbant apie senesnius tankų ar lėktuvų modelius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer