Šioje vietoje prieš beveik parą dingo 9-metė Agota: atkreipkite dėmesį į šiuos ženklus – padėkite rasti

Sekmadienio vakarą Kaune mįslingai dingus devynmetei, policijos pareigūnai sukelti ant kojų. Prie paieškų prisijungė ir minia gyventojų. Policija tiria keletą dingimo versijų, viena iš jų – pagrobimas. Petrašiūnų seniūnė pripažįsta, kad vieta, kurioje devynmetė laukė autobuso sekmadienio vakarą, nedarbo dieną yra gana atoki ir mažai lankoma.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Petrašiūnų seniūne Asta Chanko, ji teigia, kad Chemijos gatvė, kurioje mergaitė pastebėta paskutinį kartą, yra gana nuošali.

„Ta vieta nėra kažkaip pasižymėjusi, bet jeigu yra nedarbo diena, tai Chemijos gatvė yra pakankamai atoki ir taip. Ir toje vietoje, kur yra išėjimas iš Trešnių tako į Chemijos gatvę, kaip į pliką lauką.

Aišku, ten yra sankryža, reikia ją pereiti ne vienoje vietoje, iš pradžių reikia pereiti gatvę į kairę, tada pereiti pačią gatvę, kad nueitum į autobusų stotelę. Darbo metu ten yra didžiulis transporto judėjimas, o nedarbo metu, tai, žinote, ten yra sodų bendrija, privačių namų kvartalas, žmonės grįžę sulenda į savo kamarėles ir viskas, tik pravažiuoja viena kita mašina, pėsčiasis praeina vienas kitas. Taip, vaikai pareina iš mokyklos, taip, Petrašiūnų gimnaziją lanko tikrai daug vaikų būtent iš tų gatvelių, bet išeiginę dieną ten yra atoki, mažai lankoma vieta“, – tvirtina A. Chanko.

Ji priduria, kad tikslesnės informacijos apie šią situaciją neturi.

„Tūkstančiai komentarų yra, kai tėvai nesupranta, kaip prie -20 šalčio 17 val. vakare tėvai išleido vaiką vieną, bet tam turbūt buvo kažkokios priežastys, apie tai turėtų pasakyti policija“, – sako Petrašiūnų seniūnijos seniūnė.

Šimtai žmonių prisijungė prie paieškų

Šimtai norinčių padėti ieškoti dingusios mergaitės susirinko prie Kauno policijos komisariato. Susirinkusiems policijos pareigūnai suteikė instruktažą dėl mažametės paieškos.

Gyventojai ieško dingusios mergaitės (nuotr. Vaidos Girčės)

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariatas (AVPK) pareigūnai vykdo Agotos R. (gim. 2014 m.) paiešką. Anot policijos, nepilnametė sekmadienį iš namų, esančių Kaune, Trešnių take, išėjo ir iki šiol negrįžo.

Policija tiria kelias mažametės dingimo versijas. Taip pat tiriama irdėl pagrobimo, nes, anot liudininkų, mergaitė galėjo būti įsodinta į nepažįstamo vyro automobilį.

Paskutinė žinoma mergaitės vieta – autobusų stotelė Chemijos g. Mergaitė dingo, kai sekmadienį apie 16.30 val. iš savo namų, esančių Kaune, Trešnių tak., išėjo į „Girstutį“, tačiau parduotuvės nepasiekė.

Devynmetė išeidama vilkėjo juodas kelnes, spalvotą striukę (juoda, melsva, alyvinė). Mergaitė išėjo apsirengusi būtent taip, kaip nuotraukoje, esančioje apačioje.

Policijos pareigūnai ieško dingusios nepilnametės (nuotr. Policijos)

 

Policija prašo visų, važiavusių Kaune, Chemijos g., laikotarpiu nuo 16.20 val. iki 17.20 val. peržiūrėti registratorių vaizdo įrašus.

Viena mergina pranešė, kad jos mama apie 17 val. toje stotelėje matė rėkiančią mergaitę ir vyrą, šią informaciją operatyviai perdavė policijai. Policija papildomai apklausė moterį, patikslino informaciją. Policija teigia, kad šiuo metu yra peržiūrinėjami vaizdo įrašai, padėsiantys patvirtinti arba paneigti gautą informaciją, kad nepilnametė apie 17 val. matyta stotelėje su vyru šalia neaiškios markės automobilio.

Visi norintys prisidėti prie paieškos jungiasi „Facebook“ grupėje „Agotos paieška“.

Policija ragina tikrinti šulinius, laiptines ir vandens telkinius

Dingusios mergaitės ieškantiems gyventojams Kauno policijos pareigūnai pateikė atnaujintas instrukciją, kaip vykdyti paiešką.

„Ieškome mergaitės Agotos, devynerių metų amžiaus. Jos požymiai – apie 1,40 metro ūgio, liekno kūno sudėjimo“, – į susirinkusiuosius kreipėsi mergaitės paiešką koordinuojantis policijos pareigūnas.

Pasak jo, mergaitė su savimi turėjo telefoną ir juodą kuprinę, todėl paieškų metu ieškoma paties vaiko arba jo daiktų.

„Laikomės drausmės, išsirikiuosime ir praeiname tą teritoriją. Pasižiūrime šulinius, laiptines, vandens telkiniai, gal kažkas yra įlūžę šviežiai. Yra įvairios versijos. Jeigu kažką randate įtartino, informuojate savo sektoriaus pareigūną, jie susisiekia su paieškos organizatoriumi ir dirbame toliau“, – sakė policijos pareigūnas.

Asmenis, žinančius nepilnametės buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK pareigūnus telefonu 8 700 60600 arba skubios pagalbos telefonu 112.

www.tv3.lt

Site Footer