Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 1 Zodiako ženklą kitą savaitę lydės sėkmė

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Saulė juda labai atkakliu ir kryptingai veikiančiu Ožiaragio ženklu, skatindama mus veikti atitinkamai, tai yra ramiai ir nuosekliai judėti link konkretaus savo tikslo arba tikslų.

Nakties šviesulys Mėnulis dyla ir galutinai sudils ketvirtadienį 13 val. 58 min. – tuomet bus tiksli Jaunatis. Kartu su dylančiu Mėnuliu palankiau svarbesnius mums darbus užbaigti, o naujų imtis patogiau jau kai jis ima pilnėti. Šį kartą – penktadienį arba (jeigu orientuotis į darbo dienas) jau kitą savaitę.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus kol kas keliauja Šaulio ženklu, todėl tikrai nėra pats stipriausias, ir labiau linkęs agituoti už kažką, nei veikti ramiai ir racionaliai. Bet jo greitis kasdien bus vis didesnis, todėl bent jau gerai žinomus, įprastus darbus dirbti padės. Sekmadienį jis galiausiai pereis į Ožiaragio ženklą ir pasidarys labai racionalus, logiškas ir visiškai nepraras savo veiklumo, todėl dalykinio gyvenimo sąlygos visiškai pasikeis – į gerąją pusę.

Marsas juda Ožiaragio ženklu. Būdamas čia jis yra ir stiprus, ir labai atkaklus, ištvermingas, todėl tik sustiprina tas tendencijas, kurias jau diktuoja Ožiaragio ženklu keliaujanti Saulė.

Venera yra Šaulio ženkle, yra energinga kaip amazonių karalienė, nors ir su romantizmo prieskoniu.  Būdama tokia, ji skatina jausmus reikšti laisvai, bet kartu ir labai orai, palaiko laisvas, nepriklausomas moteris, bet meninėje srityje nėra labai subtili – per daug temperamento.

Avinas. Darbai.  Tikėtina, kad nemažai darbo, visokios veiklos bus darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, bet tai ir pavyks. Kol kas palankesnis laikas ką svarbesnio užbaigti, o pradėti bus patogiau penktadienį arba jau kitą savaitę. Taip pat tęsiasi palankus laikas žiemos kelionei – pailsėti, pasisemti malonių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai.

Jautis. Platūs horizontai.  Darbai darbe kol kas palauks, tvarkos namie keisti nereikės, tad liks laiko kitiems dalykams. Iš tiesų laikas palankus žiemos kelionei, ypač tokiai, kuri skatina smagiai pajudėti, o savaitės pabaigoje jis bus palankus ir dalykinei su užsieniu susijusiai veiklai. Taip pat ši savaitė palanki tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus.

Dvyniai. Svarbiausia – ryšys. Dabar gali būti svarbūs santykiai su svarbiu jums žmogumi – palaikyti, puoselėti juos metas labai geras. Galimos malonios pažintys. Taip pat dabar puikus laikas tvarkyti juridinius, teisnius reikalus, stengtis, kad teisingumas laimėtų. Taip pat ši savaitė palanki tvarkyti su skolomis/paskolomis susijusius reikalus. Žinoma, jei reikia.

Vėžys. Aplinka. Dabar vis svarbesni bus ne jūsų norai ar siekiai, o išorinės aplinkybės arba kitų (arba kito) asmens veikla ir tikslai. Ta ana pusė bus ganėtinai energinga ir linkusi dominuoti, tad racionaliausia bus ne su ja kovoti, o prie jos prisitaikyti – gali būti naudinga. Taip pat ši savaitė palanki rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais.

Liūtas. Pareigingai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų tvarkymo gali būti nemažai, bet ir jėgų jiems tikrai nestigs, tad bendras produktyvumas bus didelis, nuveikti pavyks daug. Palankus laikas aktyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Be rūpesčių ši savaitė atneš ir džiaugsmų – bus progų smagiai pasilinksminti, o patys darysite tai iš širdies.

Mergelė. Smagūs dalykai. Dabar – puikus laikas rūpintis namų, šeimos reikalais ir stengtis, kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – laimingesni. Taip pat šią savaitę gali būti smagių pramogų, pirmiausia tokių, kurios skatina kaip reikiant pajudėti. Jūs patys irgi būsite labai kūrybiški, bus lengva džiuginti save ir visus esančius kartu.

Svarstyklės. Namų darbai. Daug dėmesio, laiko ir pastangų paprašys namų, šeimos reikalai – dabar palankus laikas stengtis, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti ir į darbus dar įtraukti ir namiškius. Taip pat ši savaitė atneš smagaus bendravimo ir džiugių susitikimų. Palankus laikas plėsti ir kultūrinį akiratį svarbiose jums srityse.

Skorpionas. Judėjimas.  Ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, taip pat ir visomis kitomis. Nenustygsite – patiks eiti ar važiuoti greitai. Galimos ir trumpos kelionės, išvykos. Taip pat gali būti ir piniginių reikalų – dažniausiai nedidelių, bet vis tiek nešančių naudą. Tačiau kai kada tiesiog lydės sėkmė.

Šaulys. Žavesys. Dabar bus daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis taip pat. Bus daug nedidelių darbų, reikalų tvarkymo. Aplinkinius kerės jūsų asmeninis žavesys ir sugebėjimas kurti gražius, mielus dalykus apie save. Tikėtina, kad asmeninis gyvenimas irgi atrodys kuo puikiausiai.

Ožiaragis. Ryžtingai. Būsite labai energingi, veiklūs ir kūrybiški. Antroje savaitės pusėje energijos ir veiklumo dar padaugės, dėl to geriausiai seksis tie darbai ir tie užsiėmimai, kurių imsitės ar kuriems vadovausite patys, asmeniškai. Sėkmė lydės dirbant su tiksliais įrankiais. Puikus laikas sportuojantiems – dažnai atrodys, kad laimėjimai jūsų patys ieško.

Vandenis. Poilsis. Dažnokai atrodys, kad svarbiausi įvykiai bus kažkur kitur nei esate jūs – dienos slinks ramiai, stebint kas vyksta aplinkui ir darant išvadas, kurios pravers netolimoje ateityje. Galutinai neapsnūsti padės artimi draugai, kurie pasiūlys ką mielo ir smagaus nuveikti visiems kartu, kolegos darbe irgi turės ką aptarti.

Žuvys. Profesionaliai. Nedidelių, tačiau gana svarbių reikalų, kuriems reikės ne tiek kūrybiškumo, kiek profesionalumo, gali būti nemažai. Sėkmė lydės tuos, kurių darbai susiję su žiniomis, informacija ir panašiais dalykais, taip pat tuos, kurie susiję su grožio, patogumų kūrimu arba svetingumu. Smagiai pajudėti gali artimi draugai.

www.tv3.lt

Site Footer