Skirtingais keliais pasuko Monika Liu ir jos mylimasis: dabar jos širdis – laisva

Monika Liu pasuko skirtingais keliais su širdies draugu – Kasparu Sipavičiumi. Vaikinas geriau žinomas dar žinomas kaip Dėdė Kaspa.

Apie poros išsiskyrimą pranešė „Delfi“.

Teigiama, jog pora išsiskyrė draugiškai.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie Moniką Liu bei tai, kokia ji yra iš tiesų.

Apie Moniką Liu anksčiau yra kalbėjusi jos vizažo meistrė Emilija Kastečkaitė.

Pasak makiažo meistrės, Monikos Liu įvaizdis negimė vienu prisėdimu – tai buvo ilgas procesas, o norint sukurti patį makiažą, Monikai tenka kėdėje praleisti ne vieną valandą.

„Įvaizdžio kūrimas vyko palaipsniui, pradedant Lietuvos Eurovizijos atrankomis ir baigiant bandymais jau čia, Italijoje. Patį makiažą atlikti prireikia apie 2 valandų.

Atsižvelgėme į viską: suknelė, plaukų stilius, pati melodija. Pastelinė violetinė spalva suteikia retro prieskonio ir asocijuojasi su dainos pavadinimu. Monika nėra standartinių, šabloninių makiažų mėgėja, visada stengiamės sukurti ką nors įdomaus“, – pasakoja E. Kastečkaitė.

Pašnekovė teigia, jog įvaizdį Monikai sukurti nebuvo labai sunku – jis gimė natūraliai: „Tikrai jaučiu Monikos pasitikėjimą manimi, tačiau visada atsižvelgiu ir į jos viziją, tada gauname bendrą rezultatą.

Aš daugiau galiu nuspręsti, pasakyti kas įmanoma iš techninės pusės. O kartais reikia daryti ir tai, kas neįmanoma.“

Emilija su Monika pažįstamos neseniai – susipažino praėjusių metų pabaigoje, vieno televizijos projekto metu. „Tuo metu apsikeitėme simpatijomis viena kitai. Turime gražų ryšį, jaučiame pasitikėjimą viena kita, džiaugiuosi, jog susikirto mūsų keliai“, – prisimena mergina.

Emilija Kastečkaitė jau gerai žinoma makiažo specialistė Lietuvoje. Merginai teko dirbti su garsiausiomis šalies žvaigždėmis, o pasidažyti pas ją nebepateksite iki pat rudens. Visgi, pati mergina atvira – visa tai uždirbo ne kuo kitu, o tik itin sunkiu darbu.

„Nežinau, ar tai galima vadinti pasisekimu. Tai yra nuoseklus darbas. Ir to darbo turi padaryti nemažai, turi nemažai ir ką paaukoti. Čia taip pat yra pasirinkimas, ne visiems to reikia.

Karjeros kelyje, manau, labai svarbu išlikti tikru sau, savo stiliui, prisitaikyti tik tokias taisykles, kurios atitinka tavo vertybes. Mes visi esame labai skirtingi ir vienodo kelio visiems nėra. Tik žinau, kad kai ko nors labai nori, tai ir darai viską, kad tai gautum“, – svarsto vizažistė.

„Viskas prasidėjo seniai, paauglystėje jau laikiau šepetėlius rankose ir tai buvo kaip hobis. Niekada negalvojau, kad tai gali tapti darbas pilnu tempu ir pragyvenimo šaltinis. Ypač seniau, stereotipiškai, į makiažo meistrus rimto požiūrio nebuvo.

Aš gyvenau mažame miestelyje, kur šiai specialybei vietos iš viso nebuvo, tai mane labai gąsdino ir nežinojau, ar kas nors pavyks, todėl dabar labai džiaugiuosi savo drąsa, atkaklumu ir pasiekimais, dar stipriau tai vertinu.

Vilniuje turėjau galimybę dirbti pripažintose grožio studijose, su stipriais grožio sferos meistrais, tai taip pat labai prisidėjo prie mano tolimesnio kelio“, – pasakoja Emilija ir pasidžiaugia: jai jau teko dirbti su visomis žvaigždėmis, su kuriomis svajojo bendradarbiauti – dabar mergina dairosi į užsienį.

„Euroviziją“ Emilija Kastečkaitė žiūri nuo pat vaikystės, todėl šis konkursas jai – toli gražu ne naujiena. Paklausta, kokie yra jos favoritai, išduoda, jog labiausiai jai patinka Ukrainos, Italijos ir Nyderlandų atstovų pasirodymai.

„Žinau, jog mano nuomonė yra šališka, tačiau Monikos pasirodymą šiais metais tikrai vertinu kaip vieną profesionaliausių visomis prasmėmis, ypač atsižvelgiant, jog tai yra dainų konkursas, o ne šou“, – sako pašnekovė.

O kaip grožio meistrė vertina šių metų „Eurovizijos“ dalyvių įvaizdžius? Pasak jos, nesinori komentuoti kitų meistrų darbų, tačiau ją nustebino vienas dalykas:

„Maloniai nustebino kitų „Eurovizijos“ dalyvių pasirinkimai eiti nestandartiniu keliu, pavyzdžiui nenaudoti ne tik akių šešėlių, bet ir blakstienų tušo ar dirbtinių blakstienų.

Dar geriau, kai tai susiejama su bendru įvaizdžiu ir dainos tematika. Kai kurie makiažai, man pasirodė, sugrįžimas į 2010 metus ir tendencijų sekimas“.

Pokalbio pabaigoje vizažistė Monikai Liu, jau šeštadienį lipsiančiai į didžiąją „Eurovizijos“ sceną, linki, „kad ji nepamirštų kokią gražią žinutę atsiuntė Europai – mūsų kalba skamba nuostabiai“. „Bet kokiu atveju, ji jau laimėjo mūsų širdis. Mes tave mylim, Monika“, – sako Emilija Kastečkaitė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer