Šokiruojantis įvykis: naujagimį Anglijoje pagimdžiusi 15-metė galimai jį uždusino

Didžiosios Britanijos teismą nagrinėja siaubingą naujagimio nužudymo bylą, kurioje penkiolikmetė paauglė kaltinama jo uždusinimu.

Mergina buvo vos 15 metų, kai ji, kaip įtariama, 2019 metų kovo 23 d. nužudė savo naujagimį sūnų po to, kai „staiga ir netikėtai“ pagimdė savo namų svetainėje, kai tėvai buvo namo antrajame aukšte, rašo „The Daily Mail“.

Mergina tik dabar stojo pieš Worcesterio karūnos teismą dėl kaltinimų nužudžius kūdikį, kuriam į kvėpavimo takus buvo prikišta vatos. Berniuko kūnelį mergina vėliau įdėjo į šiukšlių maišą ir paprašė vyresnio brolio kitą dieną šiukšles išmesti.

Tačiau viskas paaiškėjo po to, kai motina pažiūrėjo, kas maišo viduje, ir ėmė šaukti, kad maiše buvo kūdikis ir iškvietė pagalbos tarnybas.

Tyrimas vėliau parodė, kad berniukas buvo išnešiotas arba beveik visiškai išnešiotas.

„Gimdymas įvyko šeimos namų, kuriuose ji gyveno su tėvais ir broliu, svetainėje, – teismui sakė prokuroras Jonas Hankinas. – Ji buvo viena ir pagimdė kūdikį be pagalbos, o jos blogai besijaučiantis tėvas buvo viršuje, nes jam buvo atliekama dializė, kurią prižiūrėjo jos motina. Po gimdymo atsakovė smogė kūdikiui į viršutinę priekinę kairės ir dešinės pusės galvos dalį, padarydamas sunkią galvos smegenų traumą. Maždaug po dviejų valandų, supratusi, kad kūdikis dar gyvas, ji įkišo jam į burną ir gerklę vatos gabalėlių. Prieš eidama miegoti ji įdėjo kūdikio kūną į šiukšlių maišą ir numetė jį ant lauko durų slenksčio.“

Prokuroras taip pat nurodė, kad skrodimo metu nustatyta, jog kūdikis užduso, kai vienas vatos gabalėlis užkimšo jo stemplę.

Teismui taip pat buvo nurodyta, kad paauglė manė, jog tą vakarą, kai gimė kūdikis, ją kankino menstruacijų skausmai, todėl išsimaudė šiltoje vonioje. Jos brolis George’s prieš išeidamas į miestą paliko jai stiklines su šiltu pienu ir vandeniu prie vonios durų.

Kai jis grįžo namo, sesuo paprašė jo neiti į kambarį, nes esą ji smarkiai prikraujavo. Kitą rytą paauglė nusiuntė broliui SMS žinutę ir paprašė išmesti šiukšles ir nurodė, kad maiše esą buvo jos vakarykščių „vėmalų“.

Tačiau paauglės motina pažiūrėjo, kas buvo maiše, ir puolė į isteriją šaukdama sūnui, kad maiše buvo kūdikis.

„Kaltinamosios motina paskambino pagalbos tarnyboms ir pasakė, kad jos dukra pagimdė. Buvo girdėti, kaip ji sakė: „Galėjai man pasakyti, brangioji. Vargšas kūdikis. Kodėl man nepasakei?“

Vėliau medikams mergina sakė, kad nežinojo, jog yra nėščia, o kūdikis jai esą „iškrito“.

Tyrimo metu taip pat buvo nustatyta, kad paauglė neigė esanti nėščia, kai jos vyresnioji sesuo to paklausė prieš du mėnesius. Jos brolis nežinojo, kad sesuo yra nėščia, tačiau pastebėjo, kad ji tapo pastambėjo ir ėmė dėvėti platesnių rūbus.

Mergina teigė, kad po gimdymo kūdikis nejudėjo ir nekvėpavo, o ji esą naudojo vatą, kad išvalytų kūdikiui burnos ertmę.

Manoma, kad šis teismo procesas truks šešias savaites.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer