Sostinėje susituokė TV3 žinių vedėja Donata Račaitė ir jos mylimasis Mantas: prabilo apie ateities planus

Birželio 18-oji TV3 žinių vedėjos Donatos Račaitės gyvenime – ypatinga diena. Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje žinių vedėja su širdies draugu Mantu Vaiciekiūčiu vienas kitam tarė „taip“ ir prisiekė amžinajai meilei.

Moteris portalui tv3.lt pasakojo, kad itin laukė šios dienos, norėdama šalia savęs pamatyti jai visus brangiausius žmones. Žinia apie Donatos ir Manto sužadėtuves pasklido dar praeitų metų gruodį, per didžiąsias metų šventes.

Tad praėjus pusei metų pora ryžosi ypatingam žingsniui, ir kaip anksčiau sakė pati Donata, surengė nedidelę, bet itin jaukią ceremoniją.

„Mūsų vestuvių modelis šiek tiek kitoks – nedarome didelių vestuvių ir didelės šventės su puota ar dviejų dienų šventimu. Mes viską darome labai paprastai – tai bus ceremonija Bažnyčioje, tada pietūs su artimiausiais žmonėmis. Su draugais tą patį vakarą išvažiuosime porai dienų į Nidą atsipūsti. Todėl esu nusiteikusi visiškai ramiai ir per visą laiką, kai pradėjome planuoti vestuves, net nesukau galvos dėl nieko, nes viskas labai paprastai išsisprendė.

Buvo tik tokie paprasti darbai kaip užsakyti restoraną, sutvarkyti dokumentus Bažnyčioje, užsakyti kiemelyje užkandžių, šampano, pasirūpinti suknele, kostiumu ir žiedeliais“, – šypsosi žinių vedėja.

Dar prieš pat vestuves Donata dalijosi, kad nors ir labai laukia savo dienos, nenori, kad ji greitai praeitų. „Tikrai nekantrauju. Atrodo, kad tas jaudulys tikrai ima, bet darosi gera ir atrodo, kad kuo greičiau norisi tos dienos. Nors iš tiesų net nežinau, ar norėčiau greičiau jos, nes tas laukimas visą laiką labiausiai žavi. Nes kai ateina, tai ir praeina, o paskui tik prisiminimais gyveni. Bet tas laukimo periodas man yra labai žavus. Tikrai net pagalvojus apie vestuves man šiurpuliukai laksto po kūną“, – entuziazmu trykšta ji.

Jautė konkurenciją

Paklausus apie iššūkius, su kuriais teko susidurti planuojant vestuves, pati Donata tikina, kad jau žiemą pastebėjo vasaros vestuvių gausą – su kitais jaunikiais tekdavo net pakonkuruoti.

„Manau, kad žmonėms, kurie tikrai daro vestuvių pokylį su vedėjais, muzikantais, tai turbūt yra daugiau rūpesčių. Bet žinau, kad ir mūsų nedidelių vestuvių iššūkiai ir rūpesčiai išsispręs, nes viskuo yra pasirūpinta. Mes planuoti pradėjome dar vasarį ir labai pasijuto vestuvių pikas, nes žmonės galbūt buvo nukėlę tuos planus per karantiną, nesituokė ir atidėliojo. Gavosi, kad Vilniuje labai daug rezervacijų ir labai sunku rasti net stalelį, kiemelį. Jautėme net tokią konkurenciją, nes daug žmonių vienu metu ieškojo geriausių pasiūlymų“, – atvirauja moteris.

Nors daugelis jaunavedžių svajoja apie didelę vestuvių šventę, kurioje susirenka visi draugai ir artimieji, pati Donata su širdies draugu apie didžiulę vestuvių puotą nesvajoja.

„Standartiškai visada galvodavau, kad tikrai tikros vestuvės būtinai turi turėti didelį pokylį. Mano vyras man kategoriškai pasakė, kad didelių vestuvių nenori – tai visgi yra papildoma įtampa, reikia žymiai daugiau stengtis. Visą vakarą gali tekti pergyventi dėl menkniekių, kurie kažkam nepatiko. Mes kalbėjome, kad didelės vestuvės yra tikrai per daug rūpesčio ir priėmėme bendrą sprendimą, kad su draugais po vestuvių pasidarysime tokią kelionę prie jūros į Nidą. Važiuosime 8-iese ir tikrai pašvęsime – tai tikrai bus vestuvių pratęsimas.

Bet kažkokių ritualų – šokių, torto pjaustymo ir panašiai mes nenorėjome. Labai laukiu tų vestuvių, kurias suplanavome. Dabar tikrai pagalvojus nenorėčiau vestuvių pokylio, nes tik jaudinčiausi labai daug. “

„Vis vien pagrindinis akcentas yra santuoka, o ne kažkoks šventimas po to. Tikrai laukėme labai atsipalaidavę ir manau, kad pasirinkome labai gerą formatą“, – kalbėjo moteris.

Nors per daug neatviravo, TV3 žinių vedėja užsiminė, kur su sutuoktiniu keliaus paminėti šventės: „Planuojame povestuvinę kelionę, medaus mėnesį toliau už Lietuvos ribų.“

Kadangi Donata užsimena mėgstanti tvarkyti savo planus pati ir mėgstanti atsakomybę, daugiau vestuvinių planų teko tvarkyti jai pačiai.

„Iš tiesų buvo labai nedaug, ką reikėjo padaryti, tai nepajutau, kad labai pervargčiau ir kad visa atsakomybė buvo vien tik mano rankose. Viską laisvu metu susidėliodavau ir užsakydavau, o jei kažką reikėdavo aptarti, visada su Mantu tai aptardavome ir abudu nuspręsdavome. Jis irgi visada prisidėdavo – sprendėme ir dėl restorano, ir dėl muzikos, kuri turėtų skambėti per ceremoniją“, – šypsosi D. Račaitė.

„Taip pat pasidariau sau palengvinimą – turime vestuvių koordinatorių, kuri šiek tiek padeda. Jos didesnis darbas bus ceremonijos dieną, kad visi eitų sklandžiau – kad visi būtų savo vietose, eitų savo keliu ir sėdėtų tinkamose vietose. Norėjau kuo mažiau rūpesčio ir atsakomybių vestuvių dieną. Labai gerai, kad nereikės pergyventi tą pačią dieną dėl mažų smulkmenų“, – priduria pašnekovė.

Priėjus kalbai apie tai, kas santykiuose pavydesnis, Donata atvirauja, kad ryškaus skirtumo tarp judviejų nemato. „Man atrodo, kad mes abu esame po truputį pavydūs, per daug to neišreiškiame. Aišku, jų turi turbūt kiekvienas – iki išprotėjimo tikrai nepavyduliaujame“, – taria ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer