Rusų pulkininkas prašo paramos kariams: nuo apatinių iki tualetinio popieriaus

Kare Ukrainoje kovojantis rusų pulkininkas Olegas Korotkevičius, laikinai einantis 41-osios armijos vado pareigas, prašo Novosibirsko mero Anatolijaus Loktajaus padėti rinkti humanitarinę pagalbą Rusijos kariams Ukrainoje, rašo „Nexta“ ir dalinasi kreipimosi raštu.

Pasirodo, „supervalstybė“ pati negali aprūpinti savo kariuomenės apatiniais ir tualetiniu popieriumi.

Apie tai su ironija skelbia ir UNIAN.

Benamių armija liko be kelnaičių, rašo jie.

Pasirodo, „supervalstybė“ negali pati aprūpinti „antrosios pasaulio kariuomenės“ apatiniais ir tualetiniu popieriumi.

Primename, kad prieš kelias diena rašėme, kaip Ukrainos saugumo tarnyba paviešino vaizdo įrašą, kuriame okupacinės pajėgos „demilitarizavo“ parduotuvę Sumų srityje. Iš šios teritorijos rusų pajėgos netrukus atsitraukė.

Išdaužę parduotuvės stiklą ir išlaužę vidines duris rusų kariai vogė elementus, kuprines, kvepalus ir skutimosi peiliukus. Vienas iš užpuolikų pabandė peiliu išlaužti kasą, tačiau patyrė nesėkmę, skelbiama Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) vaizdo įraše.

„Rusijos kariuomenė – atliekų sankaupa, kurie iš ukrainiečių vagia viską, ką mato. Vienas iš tokių atvejų užfiksuotas Sumų srityje. Mūsų gynėjų dėka ten jau nebėra okupantų, tačiau „atminimas“ apie juos išliko vaizdo įraše“, – skelbiama SBU pranešime.

Rusijos valdžia skelbia, kad karas Ukrainoje yra „karinė spec. operacija“, kurios metu vykdoma šalies „demilitarizacija“ ir „denacifikacija“. Puolimo metu žuvo dešimtys tūkstančių civilių, o rusų kariai pasižymėjo ypatingu žiaurumu. Užfiksuota daug prievartavimo, plėšimo ir šaltakraujiškų civilių žmogžudysčių atvejų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer