Staiga mirė 40-metis influenceris: šeimos skausmui ribų nėra

Birželio 8 dieną, netikėtai mirė 40 metų „YouTube“ žvaigždė Ben Potter.

Komiksų istoriku vadinamo influencerio žmona praneša apie tragediją ir prisiekia tęsti jo kanalo veiklą. „YouTube“ veikėjas Ben Potter mirė būdamas 40 metų po to, kai patyrė „nelaimingą atsitikimą“.

Ji atkreipė dėmesį į jo, kaip turinio kūrėjo, darbą: „Daugeliui iš jūsų jis buvo komiksų istorikas, įgarsindamas istorijas iš daugelio skirtingų medijų. Savo artimiesiems jis buvo vienas geriausių ir labiausiai palaikančių žmonių, kokio tik galima prašyti“.

Vyro atminimui skyrė jautrius žodžius

Nathalie paminėjo savo mirusio sutuoktinio „mylinčią ir nuoširdžią“ prigimtį „kaip vyro, sūnaus, brolio, draugo ar net tiesiog nepažįstamojo“, rašo dailymail.co. uk. 

Ji pridūrė: „Jis buvo žmogus, kuris išklausydavo ir rasdavo laiko savo artimiesiems. Jis stengėsi visus prajuokinti ir įsitikinti, kad jiems viskas gerai. Jis buvo mūsų uola ir nuramindavo savo artimuosius, kai tik jiems to reikėdavo“. 

Nathalie atviravo apie savo asmeninius jausmus tragiško laiko fone. „Jis buvo mano pasaulis, o man reikia laiko pabūti su draugais ir šeima, – sakė Nathalie. „Turiu tiek daug dalykų, kuriuos turiu išsiaiškinti, bet pirmiausia, turiu gedėti. 

Prašau gerbti mano ir visų kitų žmonių privatumą. Šiuo metu mano prioritetas yra išsaugoti viską, ką jis sukūrė, ir neturiu jokių kitų planų“, – sakė ji.

Mirusio turinio kūrėjo sutuoktinė sakė, kad jo „YouTube“ „kanalas buvo vienas didžiausių jo pasiekimų“ ir ji planuoja jį išsaugoti atėjus laikui. 

„Nors mums visiems reikia laiko jo gedėti, žinau, kad jis nenorėtų, jog viskas taip baigtųsi. Benas daugiau nei 10 metų skleidė savo meilę ir dėkingumą savo pomėgiams. Būtent dėl meilės įdomioms istorijoms ir gerai parašytiems personažams jis pradėjo lankytis „YouTube““, – sakė moteris.

Ji teigė, kad ji ir B. Potter kolegos „nori tai tęsti“ ir pagerbti mirusį kūrėją, „toliau pasakodami puikių žmonių sukurtas istorijas, taip pat išlaikyti gyvą mūsų paties superherojaus atminimą“.  Ji užbaigė sakydama: „Mes palaikėme vienas kitą visame, ką norėjome padaryti, ir aš neketinu sustoti dabar“. 

Internautai išreiškė užuojautą

Daugelis interneto vartotojų, reaguodami į liūdną pranešimą, pareiškė užuojautą, pabrėždami B. Potter, kaip kūrėjo, talentą ir apskritai malonią asmenybę. 

„Labai užjaučiu dėl jūsų ir visų mūsų netekties. Per daugelį metų peržiūrėjau nesuskaičiuojamą daugybę valandų jo vaizdo įrašų, o jo meilė komiksams ir pasakojimui buvo akivaizdi iš jo entuziazmo kiekviename vaizdo įraše. Jo labai trūks“, – rašė vienas naudotojas

Kitas naudotojas teigė, kad ši žinia buvo sukrečianti ir skaudi, ir priskyrė Potter nuopelnus už tai, kad jis pritraukė didžiulę auditoriją prie komiksų žanro. „Comicstorian buvo absoliučiai neįtikėtinas YouTuberis, kuris daug ką pradėjo ir daugybę žmonių įtraukė į komiksų skaitymą“, – sakė naudotojas.

Kitas naudotojas sakė: „Labai užjaučiu dėl jūsų netekties. Beno turinys buvo neįtikėtinas.“ Taip pat vienas naudotojas sakė, kad B. Potter „buvo tikrai puikus žmogus ir asmenybė“, o kitas teigė, kad jis „atrodė kaip nuostabus vaikinas“. 

„Straight Outta Compton“ žvaigždė sakė: „Tvirtai laikykite savo artimuosius. Tikiuosi, netrukus pasimatysime“.   

Rašytojas Jimmy Palmiotti sakė: „Drasko širdį. Labai užjaučiu dėl jūsų netekties.“

Balso aktorė Susan Eisenberg sakė: „Nathalie, labai užjaučiu dėl jūsų netekties. Tavo vyrą dievino tiek daug žmonių ir jo labai trūks.“

Rašytojas Robertas Venditti prisipažino, kad Poteris pasinaudojo savo medija, kad komiksai išliktų populiarūs tarp jaunosios kartos atstovų. 

„Kai mano vyresnėlis mokėsi šeštoje klasėje, mokykla paprašė manęs pasisakyti jų rašymo pamokose“, – sakė Venditti. „Po to prie manęs priėjo grupė vaikų, kurie buvo labai susijaudinę, nes matė, kaip Ben apipavidalino mano knygas. Jo meilė komiksams buvo užkrečiama. Ilsėkis ramybėje, Benny.“

www.tv3.lt

Site Footer