Sulaukę pranešimo apie pagrobimą tokios pabaigos nesitikėjo – teko sulaikyti 11-metę

Kad su policija juokauti nederėtų, o juo labiau policijos pareigūnams meluoti – žino vos ne kiekvienas, tačiau kiti tuo geba įsitikinti tik atsidūrę areštinėje.

Trečiadienio rytą dėl tokio poelgio – melagingo pranešimo – policija sulaikė 11-kos metų mergaitė. Floridos Volusijos apygardos policija pranešė, kad mergaitė buvo sulaikyta po to, kai policija numeriu 911 sulaukė melagingai pranešimo, kuriame buvo teigiama, kad mergaitės 14-metę draugę pagrobė ginkluotas vyras, vairavęs baltą furgoną.

Apygardos šerifas sakė, kad mergaitė pranešimą išsiuntė 9:45 val. ryte. Žinutėje buvo teigiama, kad pagrobimas įvyko 95-ajame tarpvalstybiniame kelyje ir kad ji pati mėlynu džipu seka baltą furgoną. Pasak šerifo biuro, sulaukus tokio pranešimo buvo pradėta skubi paieška, kurioje dalyvavo nemažai policijos pajėgų ir net sraigtasparnis.

„Kitą pusantros valandos mergaitė siuntė žinutes, kuriose ji pasakojo, kaip įtariamasis atrodo. Taip pat buvo paminėta, kad vyras turi ginklą.

Galiausiai policijos pareigūnai nusprendė susekti, iš kur šios žinutės siunčiamos. Sužinojus tikslų adresą ir telefono buvimo vietą, pareigūnai buvo išsiųsti ten“, – teigė šerifas.

Atvykus į mergaitės namus policininkai kalbėjosi su jos tėvu, kuris patvirtino, kad visą šį laiką mergaitė buvo namuose su juo.

„Kai pareigūnai artinosi prie mergaitės, ji savo rankose vis dar laikė telefoną, kuris skambėjo nuolat. Pakėlus telefono ragelį paaiškėjo, kad skambina mūsų apygardos dispečeris“, – kaip patvirtino savo įtarimus atskleidė policininkai.

Mergaitė prisipažino, kad tai buvo išdaiga, kurią įkvėpė „Youtube“ platformoje paplitęs iššūkis. Jos manymu, tai turėjo būti juokinga, tačiau sulaikymo metu mergaitė buvo išsigandusi ir verkė.

„Aš daugiau taip nedarysiu“, – su ašaromis akyse teigė ji.

Jai buvo pareikšti kaltinimai dėl melagingo pranešimo ir netinkamo telefono 911 naudojimo. Antrasis nusižengimas – baudžiamojo kodekso pažeidimas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer