Sutapimas? Jaunėlis Lukašenka išleistuvėse su klasioke suformavo Ukrainos vėliavą

Praėjusios savaitės pabaigoje Baltarusijoje buvo švenčiamos išleistuvės, kurių metų didžiausias dėmesys skirtas Aliaksandro Lukašenkos sūnui Nikolajui.

Šiais metais mokyklą baigęs diktatoriaus sūnus į renginį atėjo pasipuošęs ryškiai mėlynu kostiumu ir tokios pačios spalvos kaklaraiščiu.

Fotografuojant mokyklos albumui ir žiniasklaidai Nikolajus buvo pastatytas šalia klasiokės, kuri vilkėjo geltonos spalvos suknelę. Jiedu vieninteliai pasirinko Ukrainos vėliavos spalvų derinį.

Oficialiai nei pats A. Lukašenka, nei Nikolajus nekomentavo tokio sutapimo. Kažkokių politinių pareiškimų, kad tai galėtų būti jaunuolio asmeninis palaikymas Ukrainai taip pat nebuvo.

Primename, kad Rusija kaimyninės Baltarusijos teritorijoje yra dislokavusi savo kariuomenę, o vasario 24-ąją iš jos teritorijos užpuolė Ukrainą.

Šiuo metu puolimas iš Baltarusijos pusės nutrauktas, tačiau pasirodo pranešimų, kad vis dar pasitaiko atvejų, kuomet iš Baltarusijos teritorijos yra apšaudomos Ukrainos kariuomenės pozicijos ar civiliai objektai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer