Kol vyksta karas Putino meilužė puikuojasi brangiomis rankinėmis: kaina atima žadą

Olimpinio medalio laimėtoja, buvusi sportininkė Alina Kabajeva, kuri ilgus metus yra vadinama Vladimiro Putino slapta meiluže, atskrido į Sankt Peterburgą, kur tikimasi, jog dalyvaus ekonomikos forume. Kuomet Ukrainoje miršta niekuo dėti žmonės, retai viešumoje matoma moteris demonstravo prabangius aksesuarus.

Teigiama, kad Alina Kabajeva dalyvaus tarptautiniame ekonomikos forume, kuriame bus siekiama išgelbėti Rusiją nuo žalingų Vakarų sankcijų poveikių. Įprastai retai viešumoje matoma moteris, praėjusią savaitę buvo pastebėta du kartus.

Žiniasklaida pranešė, kad A. Kabajeva buvo pastebėta kartu su kitomis moterimis privačioje ekskursijoje po specialią Michailo Vrubelio darbų parodą Rusijos muziejuje, Sankt Peterburge.

Vienas liudininkas pasakojo, kad pabandęs priartėti prie jos, jis buvo sustabdytas šalia buvusių moterų. Vyras mano, kad jos yra užsimaskavusios A. Kabajevos asmens sargybinės.

Kainuoja daugiau nei 4 tūkstančius svarų

Daugeliui žmonių nepraslydo pro akis ir moters išvaizda – ji buvo apsimovusi kuklius džinsus, baltus marškinėlius, o ant pečių turėjo užsimetusi mėlyną švarką bei avėjo baltos spalvos sportinius batelius. Žinoma, svarbiausiu akcentu tapo ir jos rankinė. Tai „Valentino Roman“ kūrybos darbas, kainuojantis daugiau nei 4 tūkstančius svarų.

Apie A. Kabajevą pastaruoju metu sklido gandai, kad moteris yra ir vėl nėščia, tačiau jokių patvirtinimų, jog tai yra tiesa, viešumoje nebuvo matyti.

„Telegram“ kanale buvo pranešama, kad neva dėl tokių naujienų, V. Putinas buvo kuriam laikui atsiribojęs. Visgi, pati A. Kabajeva nekomentuoja nei jai skirtų Vakarų sankcijų, nei jos artumo su V. Putinu.

Praėjusią savaitę olimpinė čempionė taip pat lankėsi ir vaikų gimnastikos stovykloje Sočyje.

Ryšiai su Putinu

Šią savaitę V. Putinas turėtų kalbėti kasmetiniame Sankt Peterburgo tarptautiniame ekonomikos forume, nepaisant daugumos Vakarų šalių sankcijų dėl karo Ukrainoje. Jis tikisi įtikinti Azijos ir kitų ne Vakarų šalių dalyvius, kad jie palaikytų jo girgždančią ekonomiką, nukentėjusią nuo sankcijų padarinių.

Jo atstovas spaudai apkaltino Vakarus siekiant sužlugdyti itin svarbų forumą darant spaudimą užsienio atstovams nedalyvauti ir siekiant nubausti V. Putiną už karą Ukrainoje, rašoma mirror.co.uk.

Jis pripažino, kad bus „mažiau“ verslo veikėjų iš Vakarų, tačiau atsisakė įvardyti užsieniečius, kurie turėtų dalyvauti šiame renginyje. „Jų bus mažiau ne todėl, kad jie nenori dalyvauti ir ne todėl, kad visi priėmė tokį sprendimą“, – sakė jis.

Pastaruoju metu V. Putinas viešumoje rodosi rečiau nei bet kada. Buvęs britų žvalgybos pareigūnas Christopher‘is Steele’as neseniai „BBC“ sakė: „Nemanau, kad V. Putinas bus valdžioje ilgiau nei tris ar šešis mėnesius nuo dabar. Yra požymių, kad jo sveikata iš tiesų blogėja, o tai turės įtakos.“

Buvusi parlamentarė dabar yra žiniasklaidos kanalų magnatė ir vadovauja įmonei, kuri priklauso V. Putinui. Jam palankūs televizijos kanalai ir laikraščiai, A. Kabajevai kasmet moka apie 8 milijonus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer