Sutuoktinį galimai nušovusią klaipėdietę teisėjai paleido teismo salėje

Sutuoktinio nužudymu įtariamą 43 metų moterį prokurorai prašė suimti 3 mėnesiams, tačiau Klaipėdos apylinkės teismas atsisakė patenkinti šį teisėsaugos atstovų prašymą.

Sprendimas buvo priimtas per šio penktadienio rytą, po 8.15 val., surengtą teismo posėdį. Teismas nusprendė, kad nėra pagrindo taikyti griežčiausios kardomosios priemonės.

Įtariamoji buvo išleista į laisvę tiesiog teismo salėje. Jai galimai bus taikomas dokumento paėmimas, kitos su švelniu laisvės apribojimu susijusios priemonės.

Anot prokuratūros atstovo, jų nuomone buvo pagrindo, kad įtariamoji gali bėgti ir slėptis. Tačiau teismas mano, jog ji saistoma su gyvenamąja aplinka, todėl nebėgs.

Apie įvykį moteris duoda parodymus, tačiau neaišku, kiek jie teisingi. Kol kas nėra teismo ekspertų išvadų. Nežinomas tikslus šautinių žaizdų skaičius. Policija tuo adresu, kur gyveno pora iki šiol nebuvo vykusi.

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad Klaipėdoje trečiadienį rastas, kaip įtariama, nužudytas 37 metų vyras. Policija sulaikė įtariamąją.

Policijos departamentas ketvirtadienį informavo, kad apie 6 val. namo palėpėje I. Kanto gatvėje rastas 1985 metais gimusio vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis.

Šalia kūno buvo rastas teisėtai laikomas pistoletas „S7 3.3“. Policija sulaikė 1979 metais gimusią įtariamąją, jai nustatytas 1,03 promilės girtumas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl savo artimo giminaičio ar šeimos nario nužudymo. Šiandien ketinama kreiptis į teismą dėl kardomųjų priemonių įtariamajai paskyrimo.

Prokuratūros atstovai patvirtino, kad įtariamoji ir nukentėjusysis buvo vyras ir žmona. Įvykio vietoje rastas pistoletas buvo laikomas legaliai.

„Šiuo metu detalesnės informacijos pateikti negalime, siekiant nepakenkti tyrimui“, – teigė prokuratūros atstovai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer