Šventė virto laidotuvėmis: 21-erių nuotaka mirė iš karto po vestuvių

21-erių nuotaka mirė praėjus vos vienai valandai po to, kai ši žiedus sumainė su savo išrinktuoju viename Egipto kaime. Teigiama, kad jauną moterį ištiko širdies smūgis.

21 metų Isra Shaaban buvo palaidota kitą dieną po dienos, kuri turėjo būti viena laimingiausių dienų jos gyvenime. Pranešama, kad po vestuvių ji jautėsi pavargusi.

Įžengusi į savo naujus namus Medoum kaime Beni Suefo gubernijoje, Šiaurės Egipte ji pajuto aštrų skausmą krūtinėje ir buvo skubiai išgabenta į ligoninę.

„Gulf News“ rašo, kad jaunoji patyrė širdies smūgį, o tragedija sukėlė šoką sielvartaujančiai šeimai bei vietos bendruomenei.

Vestuvės, kurios baigėsi tragedija

Jos pusbrolis Mohammadas Hamedas sakė: „Vakar dalyvavome Isros vestuvėse, kuriose visi buvo laimingi, o šiandien ją palaidojome. Visi džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti pusseserės vestuvėse, o po valandos sulaukėme liūdno skambučio. Liūdesys apėmė visą kaimą.“

Vietos žiniasklaida pranešė, kad visas kaimas buvo ištiktas šoko, o dauguma vietos gyventojų dalyvavo jaunos moters laidotuvėse, rašoma thesun.co.uk.

Vienas kaimo gyventojas sakė: „Pasibaigus vestuvių puotai nuotaka pasijuto išvargusi ir pajautė aštrius skausmus pilve bei krūtinėje. Ji paprašė savo šeimos nepalikti jos. Nuotaka buvo nuvežta į ligoninę, kur atvykusi iškart mirė.“

Kol kas nėra aišku, ar vietos valdžia tiria nuotakos mirties aplinkybes.

Panašus incidentas taip pat įvyko Egipte prieš kelias savaites, kuomet jauną moterį staiga užklupo skausmai ir ji mirė viename medicinos centre, Sharqia gubernijoje, likus vos kelioms dienoms iki didžiosios savo vestuvių dienos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer