Tam žodžių nėra: 10-metis ukrainietis savo kaimą gina su žaisliniu automatu

Drąsus ukrainietis berniukas, siekdamas apsaugoti savo kaimą, budi su žaisliniu Kalašnikovo automatu rankose. Dešimtmetis Nazaras kasdien budi sargyboje nuo 9 iki 21 val. su grupe jaunų vaikinų ir sako, kad pamatęs karo siaubus, jis jau nieko nebebijo.

Berniukas mano, kad neturi kito pasirinkimo, kaip tik padėti apsaugoti savo šeimą, draugus ir kaimynus po to, kai kaimą užplūdo Rusijos kariuomenė, rašo thesun.co.uk.

Apsivilkęs marškinėliais, šortais ir Nike kepuraite, jis „Sky News“ žurnalistui pasakojo: „Moterį jie išprievartavo mokykloje, rūsyje slėpėsi daug vaikų ir moterų. Juos išvarė ir ten įsikraustė patys, o naktį į žmonių langus jie švietė prožektoriais. Ir kiekvieną dieną pirmyn ir atgal važinėjo tankai ir automobiliai“.

Apsiginklavę žaisliniais ginklais

Kol Nazaras mojuoja savo žaisliniu kalašnikovu, jo draugas rankoje laiko nedidelį juodą žaislinį BB ginklą, stabdydamas automobilius patikros punkte.

Jis sakė, kad vairuotojų prašoma pasakyti du ukrainietiškus žodžius – žodžius, kuriuos sunku pasakyti rusakalbiams – taip jie sužino, ar gali automobilius praleisti.

Tie žodžiai  –  „Ukrazaliznitsa“ ir „Palianitsa“ – pirmasis yra Ukrainos geležinkelių bendrovė, kitas – ukrainietiškos duonos rūšis.

Nazaras pasakojo, kad kartą sustabdė rusą, bandantį pravažiuoti pro patikros punktą. Jis sakė: „Vairuotojas neišlaikė egzamino, bet mes jį praleidome. Kitą kartą nebūsime tokie atlaidūs“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer