Tamulytės vyras prakalbo apie buvimą tėčiu: įvardijo didžiausią baimę

Laima Tamulytė-Stončė ir jos vyras Gediminas Stončius džiaugiasi dukryte Emilija. Tėvai su didele šypsena veide kalba apie mergytės darželio etapą, kaprizus, ligas, taip pat „knyginius“ ir praktiškus tėvystės principus bei jų požiūrį į vaiko auklėjimą.

Visą tai – tinklalaidėje „Tėvai paprastai“. 

Gimus dukrai jausmai buvo sumišę

Gediminas prisimena, kaip karantino metu lankydavo žmoną ir dukrą ligoninėje: atvažiuodavo pamojuoti pro langelį. Grįždamas namo, vyras įsivaizduodavo, kaip jie grįžta namo su dukra.

„Kiekvieną duobelę nuo Santariškių iki savo kaimo skaičiuodavau, tas trapumas, galvodavau, kaip paimti, kai paduos, tai bus iš viso… Bet paėmus dukrą ant rankų baimė dingo automatiškai. Vis dėlto baimės buvo tikrai daug“, – kalbėjo G. Stončius.

Gediminas kaip pamišęs tvarkė namus

„Namus valiau, kad tik dulkelės, kad tik nebūtų kažkokių bakterijų, išsivėdino viskas, nuo kačiukų, kad tik nebūtų plaukų, alergijų… kažkoks košmaras“, – prisimena tėtis.

Laima taip pat mena „supanikavimo“ patirtį, kai pasakė, kad jau paleis iš ligoninės.

„Okei, aš čia tai žinau ką daryt, o ką aš namie su tuo vaiku darysiu, kaip aš žinosiu. – Bet kaip tas žinojimas ateina, aš nemoku paaiškint“, – sako Laima.

Mama sako, kad galiausiai tu supranti, kad nieko tam vaikui nereikia, tik maisto, o visa kita – „švara, higiena, meilė, šiluma ir miegojimas“.

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą.

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:51 – darželio etapas

10:12 – nepritaikyti namai

16:04 – bendravimas su draugais

22:20 – baimė turėti kūdikį

27:01 – daug pirmų kartų

34:53 – kelionės su vaiku

40:48 – Gediminas – tėtis

45:32 – pasiskirstymas šeimoje

50:22 – santykiai tarp vyro ir moters

53:19 – vaiko auginimo baimė

57:54 – brandi ir „jauna“ tėvystė

www.tv3.lt

Site Footer