„Tangomanų“ projektą laimėjusi Ineta Stasiulytė – apie Tomą Vaškevičiūtę ir prizą: „Tai yra geriausia dovana“

Gegužės 14-osios vakarą įvyko ilgai lauktas ir jaudinantis, unikalaus TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalas, kurio metu Lietuva išrinko savo favoritę – porą, kuriai nebuvo lygių. Po įtempto balsavimo paaiškėjo, kad aistringiausią pavasario projektą nugalėjo aktorė Ineta Stasiulytė ir jos partneris Marcos.

Naujienų portalui tv3.lt Ineta Stasiulytė prakalbo apie laimėjimą ir mintis, kurios sukosi galvoje.

Inetos ir Marcos pasirodymai labiausiai sužavėjo Lietuvos gyventojus, o moters profesionalumas ir atsidavimas tango pranoko visus lūkesčius.

Favoritų vardą duetas nešėsi nuo pirmo iki pat paskutinio savo pasirodymo, o jų kūnai, laikui bėgant, tarytum tapo vienu.

Atsiimdama apdovanojimą, Ineta sunkiai tramdė jausmus, tačiau savo padėkos žodžiais ji visiems priminė, kaip svarbu išnaudoti kiekvieną pasitaikiusią progą ir vertinti žmones, kurie su mumis jomis dalijasi.

„Visa esmė, ką mes veikiame šiame savo trumpame ir mažame gyvenime, tai tik galimybė vienas kitam dovanoti savo širdis“, – neslėpdama ašarų sakė ji.

TV3 televizijos projekto „Tangomanai“ finalas (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)
Naujienų portalui tv3.lt pasiteiravus Inetos, kaip ji jautėsi tuo metu, kai skelbė nugalėtojų porą, pašnekovė juokėsi, kad dažniausiai nelaimi dalykų, todėl labai nustebo.

„Tiesą pasakius, man dėl to išmušė saugiklius. Aš visiškai iki pat pabaigos net negalvojau, nes šiaip aš dažniausiai nelaimiu dalykų. Man nebūtų tragedija nelaimėti“, – juokėsi Ineta.

I. Stasiulytė taip pat pridūrė, kad vien dalyvavimas projekte – didis pasiekimas: „Šis projektas yra ne apie kažkokius laimėjimus. Manau, kad tai pajuto ir žiūrovai. Mes vien sutikę čia dalyvauti sau užsibrėžėme pergalę. Vien atlaikyti šį projektą – pergalė.“

Paklausta, kaip jautėsi viso vakaro metu, pašnekovė teigė, kad jis buvo nepaprastas.

„Vakaras buvo ypatingas tuo, kad mes visi vėl susitikome iš skirtingų darbų grįžę. Mes nesimatėme ilgai. Tas susibūrimas kartu – toks reziumuojantis šį gražų projektą ir patirtį“, – teigė ji.

Tiesa, transliacijos metu paaiškėjo, kad didysis TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ prizas ne tik statulėlės, tačiau ir „Tez Tour“ kelialapiai. Tačiau tuo metu Inetai labiau rūpėjo T. Vaškevičiūtė nei skelbiamas laimėjimas.

„Aš buvau labai susikoncentravusi į Tomą. Mano mintyse buvo visos tos kambario istorijos, mano mintys buvo tik apie tai, ką mes su ja patyrėme, kalbėjomės, miegojome po tris valandas per naktį, juokėmės, verkėme. Aš apie tai galvojau“, – pasakojo projekto laimėtoja.

Paklausta, ar jau nusprendė, kur ketina skristi, Ineta tikino, kad dar nėra apsisprendusi: „Į Argentiną aš tikrai skrisiu. Ten jaučiuosi labai gerai, ji mane labai traukia, moku kalbą ir jaučiuosi ten kaip namuose. O dėl kelialapio – nežinau. Labai faina dovana. Aš esu darboholikė, tų darbų pastoviai daug, todėl reikės surasti sau laiko. Tai yra geriausia dovana, kokia galėjo būti.“

Inetos Stasiulytės ir Marcos Ayala pasirodymas:

Primename, kad ketvirtąją vietą projekte užėmė Simona Burbaitė ir jos partneris Juanas, trečiąją – Dainius Kazlauskas ir Ayelen, o antrąją – Toma Vaškevičiūtė ir Jose.

Finalo metu taip pat apdovanota ir mylimiausia šokėjų pora, kurią naujienų portalo tv3.lt skaitytojai rinko visą savaitę.

Balsavime galėjo dalyvauti visos, net ir iki finalo iškritusios poros. Tačiau projekto gerbėjai ir čia mylimiausių titulą skyrė finalistams – Tomai Vaškevičiūtei ir jos partneriui Jose.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer