To dar nebuvo: jau galima nuskristi tiesiai iš Vilniaus į Dubajų – štai kiek kainuos

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė apie 2023 m. žiemos sezono pradžią ir pasiūlė keturias naujas kryptis iš Vilniaus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dar šiemet tarp naujų „airBaltic“ krypčių – Dubajus (Jungtiniai Arabų Emyratai), Tenerifė (Ispanija), Gran Kanarija (Ispanija) ir Turinas (Italija). Pirmasis skrydis iš Vilniaus į Dubajų įvyko 2023 m. lapkričio 1 d.

„Esame pasiryžę savo keleiviams užtikrinti sklandžią kelionės patirtį ir gerinti susisiekimą su mūsų gimtaisiais miestais Baltijos šalyse ir iš jų. Pradėdami žiemos skrydžių sezoną iš Vilniaus, kuriame numatytos keturios naujos kryptys, džiaugiamės galėdami savo keleiviams pasiūlyti dar daugiau galimybių – mėgautis tiek šiltesniais orais, tiek leistis į snieguotas trasas.

Esame dėkingi savo partneriams – Lietuvos oro uostams – už neįkainojamą indėlį ir bendradarbiavimą siekiant, kad tai taptų įmanoma. Be to, džiaugiamės dėl augančio keleivių skaičiaus bei nuolat didėjančios mūsų rinkos dalies Vilniuje“, – teigia „airBaltic“ tinklo plėtros viceprezidentas Mantas Vrubliauskas. 

Vardija pagrindines skrydžių kryptis

„airBaltic“ yra svarbus ir ilgalaikis Lietuvos oro uostų partneris. Labai džiaugiamės, kad ši aviakompanija aiškiai akcentuoja tolimesnius planus investuoti į Vilniaus oro uostą ir tuo pačiu gerinti susisiekimo galimybes Lietuvos keliautojams. Šios įmonės rinkos dalis Lietuvoje auga, o tai reiškia, kad mūsų vietiniai keleiviai vis labiau vertina patogias galimybes keliauti jos siūlomais maršrutais bei aukštą aptarnavimo lygį“, – sako laikinasis Lietuvos oro uostų aviacijos paslaugų vadovas Tomas Zitikis. 

Įvardijamos pagrindinės skrydžių kryptys:

  • Vilnius–Tenerifė (Ispanija); 2 skrydžiai per savaitę; spalio 31 d., kaina 199 eurai;
  • Vilnius–Dubajus (JAE); 2 skrydžiai per savaitę; lapkričio 1 d., kaina 239 eurai; 
  • Vilnius–Gran Kanarija (Ispanija); 1 skrydis per savaitę; gruodžio 2 d., 169 eurai;
  • Vilnius–Turinas (Italija); 1 skrydis per savaitę; gruodžio 30 d., 109 eurai.

Planuojama, kad skrydis iš Vilniaus į Dubajų truks 6 valandas ir 35 minutes. 

Primenama, kad „airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžų tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer