Trūkt už vadžių vėl iš pradžių: Deppo eks žmona prisišnekėjo, gresia nemalonumai

Amber Heard baiminasi, jog Johnny Depp‘as gali ją į teismą už šmeižtą duoti dar kartą, moteris atskleidė interviu kanalui NBC.

Trečiadienį JAV televizijos kanale NBC pasirodė antroji laidos, kurioje Amber Heard atskleidė, jog baiminasi, kad buvęs sutuoktinis ją į teismą paduos dar kartą, dalis.

„Man baisu, kad nesvarbu, ką ir kaip aš bepasakyčiau, ką bedaryčiau – visi žingsniai, kuriuos žengsiu gali tapti dar viena proga tokiam užtildymui. Man rodos šmeižto bylos tam ir skirtos, užčiaupti žmones, atimti jų balsą“, – sakė A. Heard.

Moteris atskleidė, jog sakydama tuos teiginius, kurie pradėjo prieš ją iškeltą šmeižto bylą ji „nuvertino savo laisvo žodžio teisę“.

Maža to, A. Heard atskleidė, jog jos straipsnis „The Washington Post“, kuriame ji kalbėjo apie smurtą šeimoje, buvo išimtas iš konteksto ir parašytas visai ne apie jos santuoką su Johnny Deppu.

Paklausta, kodėl parašė straipsnį praėjus dvejiems metams po skyrybų su aktoriumi, moteris patikino, jog straipsnis buvo ne apie jį, o sulaukusi klausimų apie situacijų straipsnyje ir jos santuokoje panašumą, pareiškė, jog jis buvo skirtas „paskolinti jos balsą didesnei diskusijai“.

Amber Heard interviu metu pareiškė, jog vis dar myli savo buvusį vyrą: „Žinoma, myliu jį. Mylėjau jį visa širdimi. Nejaučiu jam jokių neigiamų jausmų.

Dariau viską, ką galėjau, kad sutvarkyčiau griūvančius santykius, tačiau to padaryti negalėjau. Nejaučiu jam neapykantos. Žinau, kad tai gali būti sunku suprasti, bet jei kažkada ką nors mylėjote, suprasti mane turėtų būti lengviau“.

A. Heard baimės dėl dar vienos bylos nėra nepagrįstos. Ekspertai teigia, jog J. Deppas iš tiesų gali ją bandyti duoti į teismą dar kartą – šį kartą dėl naujojo interviu.

59-erių Deppas buvusią žmoną padavė į teismą už šmeižtą 2018 straipsnyje „The Washington Post“, siekdamas prisiteisti 10 milijonų dolerių neturtinės žalos. Moteris netruko atsakyti ir padavė vyrą į teismą už 100 milijonų dolerių.

Nors A. Heard straipsnyje ir nebuvo paminėtas J. Deppas, jo advokatai tikino, jog publikacijoje yra užtektinai detalių, rodančių, jog buvęs sutuoktinis prieš ją smurtavo.

Interviu NBC pirmoje dalyje aktorė sulaukė klausimo: „Jis sakė, kad niekada jūsų nemušė, ar tai melas?“, į kurį atsakė teigiamai. Būtent dėl šio atsakymo A. Heard gali laukti dar viena byla už šmeižtą.

Niujorko advokatė Nicole Haff pareiškė, jog šis interviu yra laikomas nauja publikacija ir gali tapti pagrindu dar vienam teismo procesui. Tiesa, J. Deppui gali būti neverta vargintis – A. Head advokatai jau kurį laiką teigia, jog moteris neturi lėšų išmokėti 10 milijonų dolerių iš praėjusios bylos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer