„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas paminėjo ypatingą dieną: 1 akimirkos nepamirš niekada

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus birželio 10 dieną atšventė savo 49-ąjį gimtadienį. Šią ypatingą dieną vyras prisimins dar ilgai, nes, kaip pats sako, šventė buvo išties išskirtinė. Kartu su juo gimtadienį šventė ne tik mylima žmona ir dukrelė, bet ir pas vyrą apsigyvenusios ukrainiečių šeimos.

Šiek tiek atslūgus gimtadienio emocijoms, vyras sutiko šventės akimirkomis pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. Pasak Žilvino, šventė buvo labai nuotaikinga ir praėjo taip kaip buvo suplanuota.

„Atšventėme linksmai. Buvo daug vaikų, daug juoko, gerai kibo žuvys“, – su šypsena veide pasakoja Žilvinas.

Šventė kartu su ukrainiečiais

Žilvinas teigia mėgstantis organizuoti linksmus vakarėlius, todėl ir jo gimtadienis nebuvo išimtis. Kadangi vyrui patinka leisti laiką gamtos apsuptyje, gimtadienio šventė vyko prie nuosavo ežero.

„Organizuojame pramoginę žūklę nuosavame Šaminio ežere, todėl vietos pasirinkimas buvo lengvas. Gimtadienio šventės metu į stovyklavietę atvyko kelios klientų grupės, todėl savo laisvalaikį derinome prie verslo poreikių“, – pasakoja Žilvinas.  

Vyras džiaugiasi, kad šiemet jo gimtadienis buvo išties išskirtinis. Šventėje dalyvavo ir keturios naujos šeimos narės – nuo karo pabėgusios ukrainietės, kurias su vaikais Žilvino šeima priglaudė savo namuose. 

„Prieš mėnesį laiko pusseserė Inga ir jos vyras Egidijus pasiūlė labai originalų šventės formatą. Savo namuose mes ir jie esame priglaudę nuo karo pabėgusias ukrainietes su mažais vaikučiais“, – pasakoja jis. – Dar viena baltarusių pabėgėlių šeima pas mus nuomoja butą.

Pasikvietėme visus užsienio svečius ir gavosi savotiška tautų draugystės šventė“, –  džiugiai dalijasi „TV pagalbos“ gelbėtojas.

Dukros pirmų maudynių nepamirš niekada 

Paklaustas, kokia akimirka iš gimtadienio šventės jam labiausiai įstrigo atmintyje, Žilvinas dalijasi, kad daug džiaugsmo jam sukėlė pirmosios dukros maudynės ežere.

„Tiek smagaus krykštavimo iš trimečio vaiko dar neteko girdėti“, –  juokiasi jis.

Vyro teigimu, svarbiausia tą dieną buvo praleistas laikas su artimaisiais ir dėmesys, kuriuo jį apdovanojo žmona Ramunė ir dukrelė Mila.  

„Artėjant vakariniam suaugusiųjų šventimui ir pagaliau prisėdus pailsėti, iš toli pamačiau į kalvą nuo ežero kylančią savo šeimyną: dukra ir žmona glėbyje nešėsi didžiulę laukinių lubinų puokštę.

Sunku žodžiais aprašyti tą jausmą ir džiaugsmą, kai jauti tokį mylimiausių žmonių dėmesį“, – sako Žilvinas.  

Vyras pasakoja, kad gimtadienio dieną neapsieita ir be jo širdžiai itin mielo pomėgio – žūklės. Jis džiaugiasi, kad šventės svečiams pavyko pagauti ne vieną išskirtinį laimikį.

„Per gimtadienį jauna ukrainietė, dviejų vaikų mama, sugavo 3 kilogramus svėrusią lydeką. Tai ne tik didžiausia kada nors jos gyvenime sugauta žuvis, bet ir pirmoji, kurią po sugavimo paleido.

Ukrainoje vis dar įprasta visą laimikį suvartoti, tačiau mūsų šeimai priklausančiame ežere žūklaujama tik „sugavai-paleisk“ principu. Brolio sūnus tą dieną pirmą kartą sugavo ešerį ir lydeką.

Per vieną savaitgalį tiek daug pirmų kartų. Tai tikras jaunystės eliksyras tokiam kaip aš „diedui“, – juokiasi Žilvinas.  

Gavo praktišką dovaną

Ir nors dovanos nėra svarbiausia šventės dalis, „TV pagalbos“ gelbėtojas džiaugiasi, kad šiemet gavo tai, ką galės praktiškai pritaikyti poilsiaudamas sodyboje.

„Šiemet Šaminio poilsiavietėje pasistatėme naują pirtį, todėl sudarėme sąrašą, ko reiktų iš pirties reikmenų. Galbūt staigmenos ir romantikos nebuvo, tačiau visos svečių dovanos buvo labai praktiškos ir reikalingos“, – dalijasi jis.  

Vyras sako apie kitąmet sukaksiantį penkiasdešimtmetį dar negalvojantis, tačiau tikisi, kad kitoje gimtadienio šventėje sudalyvaus ir jo geriausi draugai, kurie, dėl susiklosčiusios situacijos pasaulyje, šiemet atvykti negalėjo. 

„Tikiuosi, kad iki kito gimtadienio Ukraina laimės ir nereikės daryti tokių kompromisų. Tai būtų didžiausia dovana ir geriausia proga švęsti“, – teigia jis. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer