Gabrielės veiksmai lovoje suglumino Antaną: „Ei, ei, ei“

Nuo pat pirmų realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dienų poruoti Gabrielė ir Antanas išsiaiškino savo santykius ir nutarė, kad jiems geriausia likti draugais. Su tuo, rodos, sutiko tiek Antanas, tiek ir pati Gabrielė, tačiau jos veiksmai lovoje ne juokais suglumino Antaną.

Nors Antanas su Gabriele sutarė, kad tėra tik „geriausi draugai“, jie toliau miega vienoje lovoje.

„Aš su juo miegu vienoje lovoje. Ta prasme čia tikrai nėra tarp mūsų kažkokių santykių. Mes viską išsiaiškinom. Gal iš pradžių ir buvo kažkokia kibirkštėlė, bet dabar yra kaip yra. Mes tipo va draugeliai“, – Jonui pasakojo Gabrielė.

Tačiau vėliau žiūrovai galėjo išvysti, kad Gabrielės žodžiai galbūt ne visai atitinka realybę. Vieną naktį Gabrielė ėmėsi tokių veiksmų, kurie Antaną privertė ją stabdyti.

„Ei, ei, ei… Mes geriausi draugai“, – sakė Gabrielei Antanas.

Pasirodo, kad mergina pabandė naktį jį apsikabinti, tačiau Antanui tai pasirodė nederama, ypač kai jie jau išsiaiškino, kad palaikys tik draugiškus santykius.

„Aš nesupratau tuo momentu, kai ji apsikabino mane naktį, kai aš parėjau ir atsiguliau į lovą, nes mes lyg ir buvom išsiaiškinę viską, kad esame draugai ir taip toliau. O ji man pasako, kad aš šiaip norėjau apsikabinti.

Aš suprantu, kad reikia šilumos tos, bet man tie apsikabinėjimai ir visa kita, kai esi tik draugas ir pasakęs, kad tik draugai, tai nežinau… Čia jau yra artimesni ryšiai atrodo, jeigu tu jau naktį apsikabinėji“, – pasakojo Antanas.

Savo akimis pamatyti situaciją galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer