Vitulskių šeima leidosi į kelionę po Birštoną: parodė ūgtelėjusius vaikus

Vėjas, kedanantis plaukus, upės vėsa ir kerintys Nemuno pakrantės vaizdai, sveikatinančio purvo ir mineralinio vonios, profesionalūs masažai ir SPA procedūros, dar neragauti patiekalai, tokie, šaltibarščiai su pelėsiniu sūriu ar švilpikai su dilgėlių pesto – tapo tradiciniu jau vadinamo žinomų šeimų susitikimo Birštono kurorte dalimi.

„Į Birštoną kelios dešimtys bičiulių kartu atvyksta nebe pirmą kartą. Esame čia buvę ir skirtingais metų laikais, ir skirtingomis progomis. Kartais apsistojame kelias dienas, bet būna, kad užsukame ir vienai popietei. Dabar šiame kurorte yra pramogų ir procedūrų tokiai trukmei, kokiai norisi“, – patikina aktorė Lina Bražinskaitė pranešime spaudai.

Kartu su ja į kelionę Nemunu 150 keleivinių vietų turinčiu laivu „Algirdu“ leidosi ir daugiau pramogautojų – Merūnas ir Erika Vitulskiai, Rasa Kaušiūtė, Rūta Andrė, Donata Virbilaitė, Valerijus Šatunovas, Karolis Murauskas, Gintė Ramutytė, Rita ir Marius Sekmokai, Giedrius Gustas, Redita Dominaitytė, Modestas Petrikas, Vaida Norkūnaitė, Aurelija Jurkšaitytė ir kiti.

„Siekiame atgaivinti keleivinę laivybą upėmis ir tą jau darome ne vienerius metus. Tam reikalinga infrastruktūrą, kurią po truputį savo jėgomis kuriame. Net neabejoju, kad mūsų pavyzdžiui pasieks ir mažesnių laivų savininkai ir greitu metu po Lietuvą keliausime ne tik automobiliais ar traukiniais“, – sakė Mindaugas Žiedelis, keleivinės laivų asociacijos „Nemunas“ prezidentas ir MB „Birštono kruizas“ įkūrėjas.

M.Žiedelis vienas pirmųjų atgaivino reguliarią keleivinę laivybą Lietuvoje ir pradėjo keliones tokiais maršrutais kaip Kaunas–Birštonas–Kaunas bei Kaunas–Šilutė–Kaunas (ilgiausi vandens maršrutai Lietuvoje).

„Šio sezono naujiena – reguliarios apžvalginės kelionės laivu „Algirdas“ Birštone. Tai didžiausias laivas kada nors dirbęs karališkame kurorte“, – pasakoja M.Žiedelis.

Birštone jau oficialiai pradėtas keleivinės laivybos sezonas. Nuo šiol čia visą vasarą vyks reguliarūs apžvalginiai vienos ir dviejų valandų plaukimai Nemuno kilpų regioniniame parke. Taip pat maršrutu „Birštonas-Prienai-Birštonas“ keleiviai bus plukdomi kiekvieną penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio vakarą.

Keleivinės laivybos entuziastas M.Žiedelis turi ir daugiau planų: tolimesnė keleivinių maršrutų ir prieplaukų plėtra iki Alytaus ar net Druskininkų.

„Mums pasitaikė idealus oras, todėl Birštoną ir jo apylinkes apžiūrėjome kitaip – iš upės“, – kalba K. Murauskas.

Po pasiplaukiojimo „Algirdu“, kurorto svečiai aplankė dar vieną naują vietą – „Versmės“ sanatorijoje įkurtą SPA erdvę „Grožio sodas“. Nauja, jauki ir išskirtinė vieta yra skirta ieškantiems kūno ir sielos harmonijos. Žalumos įkvėptas „Grožio sodas“ gimė su vizija, kad gamta žmogaus organizmą supranta geriausiai – tad pasitelkę jau pripažintą, sertifikuotą, natūralų produktą – gydomąjį purvą ir aukščiausios kokybės SPA kosmetiką, specialistai sukūrė unikalius kūno puoselėjimo ritualus: veido bei kūno procedūras ar dienos programas, skirtas sustoti, pasimėgauti ir pajusti „Grožio sodo“ magiją.

„Puiku, kai yra vieta, kur gali palepinti save atvykęs į kurortą ir pusdieniui. Pramogų pasaulio atstovai savaitgaliais dažniausiai dirba, o ilsisi pirmadieniais ar antradieniais. Tuomet yra galimybė atitrūkti nuo

darbų, pabūti su savimi. Net jei savaitės viduryje gali išmėginti ne visus kurorto malonumus, Birštone tikrai yra kuo gėrėtis – apžvalgos bokštas, mineralinio vandens biuvetės, Kneipo takas, mineralinio vandens garinimo vieta „Druskupis“, kurhauzas, Žvėrinčiaus miškas, sakralinis muziejus, mineralinio vandens paviljonas „Birutė“. O kitą mėnesį čia pradės veikti ir rogučių trasa“, – iškyla į vieną ryškiausių Lietuvos kurortų, kurią vainikavo šaltibarščių su pelėsiniu sūriu bei kitų neregėtų patiekalų degustacija gastrobare „Pievos“, džiaugėsi dainininkė R. Kaušiūtė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer