Ukrainoje pensininkas sunaikino du rusų tankus, tam prireikė vos vienos vėliavos

Poltavos srityje vienas pensininkas sugebėjo prisidėti prie dviejų rusų tankų sunaikinimo. Ši istorija įvyko dar kovo mėnesį, tačiau ją tik dabar atskleidė teritorinės gynybos padalinio kariai.

Kovo mėnesį, Ukrainos kariuomenei išvarius iš didžiosios teritorijos dalies įsiveržusius Rusijos dalinius, vietos gelbėtojai ir savanoriai ant ribos tarp Poltavos ir Sumų sričių iš upės dugno ištraukė tanką, paskendusį kartu su visa įgula. Pasirodo, kad prie jo pražūtingo „pasiplaukiojimo“ prisidėjo vietos senolis – visų vadinamas tiesiog dėde Petru.

Poltavos srities teritorinės gynybos padalinio paskyroje buvo atskleista istorija, kaip pensininkui pavyko su viena Ukrainos vėliava sunaikinti du rusų tankus.

„Kai grupė rusų tankų važiavo tilteliu per upę, vieno iš jų variklis užgeso, ir jie jį paliko kitoje kranto pusėje. Kol rusų nebuvo, dėdė Petras ant priešo tanko pritvirtino Ukrainos vėliavą ir padegė tiltą. Kuomet okupantai grįžo ir pamatė iš tolo, kad kitoje upės pusėje „ukrainiečių tankas“, tai pradėjo panikoje jį apšaudyti iš likusių keturių tankų, ir visiškai sunaikino“, – UNIAN cituojamas vienas iš teritorinės gynybos karių Ruslanas.

Tuomet rusų tankai nusprendė, kad grįžti atgal jau saugu ir pabandė persikelti per Pselo upę, tačiau pirmasis tankas iškart nugarmėjo į vandenį bei paskendo su visu ekipažu.Tokiu būdu „dėdė Petras“ išgarsėjo, kaip su viena valstybine vėliava sugebėjęs sunaikinti du rusų tankus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer