Už ūkininko ištekėjusi joniškietė save atrado namuose: vos spėja suktis

31-erių joniškietė Karolina Povilaitienė kasdien instagramo sekėjus lepina receptais, į kuriuos vien pažvelgus kaupiasi seilės. Patiekalai paprasti, lengvai pagaminami ir kaip pati Karolina sako – netruksite ir valandos, kad pagamintumėte patiekalus iš jos rekomenduojamo sąrašo.

Didžiuliame name Joniškyje su vyru ir antroku sūnumi gyvenanti Karolina save pristato kaip namų šeimininke ir sako, kad nesiekti karjeros šiais laikais yra visiškai normalu, nes svarbiausia – ne užimamos pareigos, bet žmogaus vidus, požiūris ir gyvenimo vizija.

K.Povilaitienė naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie tai, kaip atrado maisto gaminimą ir ar tikrai į vyro širdį – per skrandį?

Iš instagramo – vidutinis atlyginimas

Instagramo paskyrą „Paprastai su Karolina“ moteris sukūrė praeitų metų kovo mėnesį. Kaip sako pašnekovė, ją paskatino draugai, kurie matė, kad jai sekasi puikiai gaminti, o patiekalų pateikimas dažnai primena net restorano lygį.

„Mintis sukurti paskyrą atėjo mano draugams, man tai patiko, todėl ir pasinaudojau šia idėja.

Supratau, kad tikrai gana dažnai sulaukiu klausimų, į kuriuos galėčiau atsakyti tikslinei auditorijai. Aš nė kiek nebijau kalbėti į kamerą, gerai jaučiuosi tai darydama.

Nepasitikėjimas savimi atsirasdavo tada, kai reikėdavo filmuoti tiesiogines transliacijas kaip gaminu maistą, tačiau po kurio laiko apsipratau, pasimokiau iš savo klaidų, kad galėčiau tobulėti.

Drąsiai jaučiuosi, nes žinau, ką kalbu – jeigu meluočiau, gal būtų ir sunkoka, tačiau kalbu, ką moku, suprantu ir todėl nesijaudinu“, – pasakoja Karolina.

Pašnekovę džiugina ir tai, kad ja pasitiki ne tik sekėjai, bet ir reklamų užsakovai, kurie vis kreipiasi į Karoliną dėl reklamos jos paskyroje.

„Jei gyvenčiau viena, tai iš reklamos užsakymų tikrai galėčiau pragyventi, nes užsidirbu vidutinį atlyginimą. Aš nekalbu apie prabangą, bet pragyventi viena pati tikrai galėčiau.“

Gaminti pradėjo dar vaikystėje

Paklausta, iš kur moteris semiasi minčių receptams, ji iškart pamini savo mamą, kuri, pasirodo, yra virėja. „Ji puikiai gamina, yra virėja, todėl visada galiu pasitarti. Mano mama viena augino mane su broliu dvyniu, todėl nuo vaikystės turėjau jai padėti virtuvėje.

Prisimenu, brolis buvo labiau prie ūkio, o aš likdavau atsakinga už maistą. Nepasakyčiau, kad tuo metu jaučiau didelį malonumą gaminti, tačiau pats suvokimas, kaip ir ką gaminti, tikrai atėjo iš namų ir iš vaikystės.“

Moteris prisimena, kad studijų metais tekdavo suktis iš padėties, kai kišenėse buvo vos keli litai, o pavalgyti norėdavosi ir skaniai, ir gražiai.

„Kai prasidėjo studijos, aš apsigyvenau Šiauliuose. Tada neturėjau pinigų vaikščioti po restoranus, tačiau vis tiek buvau gurmanė, man patinka skaniai ir gražiai patiektas maistas, todėl ėmiau daug gaminti namie“,  – pasakoja K.Povilaitienė.

Save vadina namų šeimininke

Moteris tik juokiasi paklausta, ar vyro širdį užkariavo per skrandį. „Kai susipažinome ir pradėjome draugauti su Dariumi, aš studijavau, dirbdavau net naktinėje pamainoje. Mano maistas būdavo – makaronai ir dešrelės. Darius man, prisimenu, atveždavo dešrainių iš degalinės, kad pavalgyčiau.“

Vis tik dabar Karolina savo vyrą ir sūnų lepina itin gardžiais patiekalais – gaminti ji turi ne tik noro, bet ir laiko, mat šiuo metu yra namų šeimininkė ir didžiąją laiko dalį leidžia prižiūrėdama daugiau nei 350 kvadratinių metrų namą ir keliasdešimties arų teritoriją šalia.

„Aš esu atsakinga už namus ir už buitį. Esu estetė, man svarbu, kad aplinka būtų prižiūrėta ir graži. Kad kažkas prižiūrėtų tokią erdvę, reikėtų samdyti net kelis žmones, todėl su vyru nusprendėme, kad gerokai patogiau būtų, jeigu aš pati viskuo rūpinčiausi.

Ėmėme galvoti, kad Joniškyje galėčiau uždirbti 600–700 eurų, bet tada reikėtų draskytis, važinėti, kažkam patikėti namų priežiūrą ir sūnų.

Mano vyras dirba augalininkystės srityje, yra ūkininkas. Džiaugiuosi, kad su juo priėmėme tinkamą sprendimą – mudu tiesiog nutarėme, kad daug geriau man yra būti namie, rūpintis buitimi ir džiaugtis šeima negu bandyti apimti visas įmanomas sritis.

Aš pati niekada nevertinu žmogaus pagal tai, ką jis dirba ir kokias pareigas užima – žmogus savaime būna įdomus arba ne.“

Karolina sako girdėjusi, neva namų šeimininkės būna nuvertinamos, tačiau dėl to tik šypteli ir teigia, kad būtent ant namų šeimininkių sukrenta visa našta, susijusi su namų, vaikų ir buities rūpesčiais.

Svoris krenta judant

Paklausta, kaip išlaikyti tokią gražią figūrą, kai ant stalo nuolat puikuojasi gardūs kepsniai, kepiniai ir įvairių rūšių desertai, Karolina išskiria kelias savo namų taisykles.

„Mano pusryčiai būna lengvi, pietums valgome tai, ką norime, o nuo 19 valandos aš visiškai nieko nevalgau, nes taikau protarpinį badavimą.

Žinoma, dar labai daug judu, nes mūsų namų teritorija yra didelė, kol viską sužiūriu, sutvarkau ir apeinu, nueinu tikrai nemažai žingsnių.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer