Vaikinas sužlugdytas: išėjus iš namų žuvo 23-ejų mergina

Siaubinga tragedija Didžiojoje Britanijoje – nukritusi nuo uolos žuvo 23 metų mergina. Šiuo metu įvykio aplinkybėms išsiaiškinti vyksta tyrimas.

Teigiama, kad 23-ejų Megan Thornton kartu draugu vyko į jo kotedžą pajūryje, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, jame pasilikti nebuvo vietos, nes čia buvo apsistojusi didžiulė jo šeima. Pasakojama, kad vaikinas merginą palydėjo pro galines namo duris, kad galėtų jai iškviesti taksi, tačiau netrukus nutiko tragiška nelaimė.

Žengusi vos kelis žingsnius tamsoje, Megan nukrito nuo 8 metrų uolos į žemiau esančias uolas. Kaip vėliau paaiškėjo, merginos gyvybės nepavyko išgelbėti nepaisant narsių greitosios pagalbos pastabų. Buvo padaryta išvada, kad Megan mirtis – tragiškai pasibaigusi atsitiktinė nelaimė.

Siaubinga nelaimė

Teigiama, kad kotedžas vos keli metrai nuo uolos krašto. Paprastai takas būdavo apšvietas saulės lemputėmis, tačiau lemtingą naktį jos neveikė. Taip pat teisme nuskambėjo žinia, kad apskritai teritorijoje nėra apsaugančios tvoros, kadangi pakrantės erozija ją vis sugadina.

Nukritusi nuo uolos, mergina žuvo įvykio vietoje, patyrusi daugybinius sužalojimus, rašoma dailymail.co.uk.

Jos draugas sakė: „Megan buvo miela mergina, kaip tik lydėjau ją link taksi.“ Vėliau policija pranešė, kad įtartinų aplinkybių nebuvo nustatyta.

Po dukros mirties, jos tėvas Paulas Thorntonas minėjo: „Megan mums buvo labai brangi. Mes ja labai didžiuojamės. Per savo trumpą gyvenimą ji tiek daug pasiekė. Ji buvo tokia vieninga, ryžtinga, darbšti ir labai ambicinga.“

Jis sakė, kad šeima dėl tragedijos nieko nekaltina ir yra dėkinga vaikino šeimai už tai, kad darė viską, ką galėjo, kad padėtų jai paplūdimyje.

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer