Prabilo mergaičių tvirkintojui nosį suknežinęs tėvas: „Kodėl nepamini policija, kokius saldainius duoda mergaitėms“

Buvusį tikybos mokytoją, niekaip nesiliaujantį tvirkinti nepilnamečių mergaičių, bando pažaboti Kauno prokurorai. Jie prašo griežtinti kardomąsias priemones ir uždėti jam apykoję.

O jį su mergaite prie degalinės užklupęs ir nosį tvirkintojui suknežinęs tėvas stebisi, kaip šitiek bylų turintis Ulvidas iki šiol vaikšto laisvėje ir toliau vežiojasi mergaites į miškus ir joms šoka nuogas. Popietę policija pateikė ir naujausių žinių dėl incidento degalinėje.

Nors už nepilnamečių tvirkinimą teisiamam Algimantui Ulvidui draudžiama artintis prie mergaičių, pirmadienį degalinėje jis užkluptas su penkiolikmete. Išvydęs tai ir bandydamas jį sulaikyti kaunietis suknežino tvirkintojui nosį. Vyras sutinka kalbėtis, bet viešintis nenori: „Aš bėgau sulaikyt jo į degalinę, jis bandė pasišalinti, neišlaikė – trenkiau. Įlėkiau į degalinę ir sakau, kur tu ją veži? Į mišką, dar jis taip naglai, tipo koks tavo reikalas, į mišką. Visi tai girdėjo, visi, kas buvo degalinėje.“

Nusikaltėliui kumščiu trenkęs tėvas sako nesusivaldė supratęs, kad tai tas pats tvirkintojas, į kurio pinkles buvo įkliuvusi ir jo dukra: „Ulvidas rėkavo ant operatorės, kokią tu čia elektronkę duodi, man reikia už 7 eurus, o ne už 9. Aš jo net gyvenime nematęs akyse ir man žmona sako, čia tas iškrypėlis.“

Kaunietis stebisi, kaip tiek kartų teistas dėl vaikų tvirkinimo ir dabar turintis bent kelias tebesitęsiančias bylas, Ulvidas vis dar vaikšto laivėje, mergaites vežiojasi į miškus, staiposi prieš jas nuogas.

Perka joms įvairiausias cigaretes, energetinius ar net alkoholinius gėrimus ir galimai svaigina įtartinomis medžiagomis: „Jis perka elektronines cigaretes nepilnametėm, čia kas – nenusikaltimas, aš nesuprantu? Kodėl nepamini policija, kokius saldainius duoda mergaitėms iš užtraukiamo maišelio, nuo kurių bloga pasidaro? Jis tas sankcijas pažeidęs n kartų, daro tuos pačius nusikaltimus ir jis vaikšto laisvėje sau lengviausiai. – Šokiruoja? – Čia kosmosas, čia ne tai, kad šokiruoja.“

Deja, aiškėja, kad skirti griežčiausios kardomosios priemonės suėmimo – jam nėra pagrindo, mat nepilnamečių tvirkinimas nėra priskiriamas sunkiems nusikaltimams. Tad Kauno prokurorai bandys tvirkintoją pažaboti kitaip.

„Remiantis policijos duomenimis, vasario 20 dieną, asmuo buvo pastebėtas kartu su nepilnamete, kadangi asmeniui tuo metu galiojo draudimas bendrauti su 16 metų nesulaukusiomis mergaitėmis, tapo akivaizdu, kad asmuo pažeidė, jam paskirtą kardomąją priemonę, dėl šios priežasties prokuroras kreipėsi į teismą su prašymu asmeniui skirti jam intensyvią priežiūra, t. y. uždedant apykoję“, – komentuoja Kauno apygardos prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Ir policija penktadienio popietę pranešė baigusi aplinkybių patikslinimą dėl incidento degalinėje. Tik aiškėja, kad gašlūno veiksmų nepilnametės atžvilgiu netirs.

„Tikslinant įvykio aplinkybes pagal BK 150 straipsnį jaunesnio nei 16 asmens tvirkinimas, nutarta atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą, nes nustatyta, jog nepadaryta veika turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių“, – kalba Kauno policijos atstovė Dovilė Ežerinskienė.

Tačiau dėl suknežintos nosies pareiškimą parašė Algimantas Ulvidas.

„Nusprendė pradėti ikiteisminį tyrimą pagal BK 140 straipsnio 1 dalį fizinio skausmo sukėlimas ir nežymus sveikatos sutrikdymas. Įtarimai niekam nėra pareikšti, laukiama medikų išvadų“, – sako D. Ežerinskienė.

Algimantas Ulvidas yra buvęs tikybos mokytojas, išgarsėjęs televizijos projektuose, kur dėl pagyrų, kad nėra turėjęs lytinių santykių, gavo Skaistuolio pravardę. Bet akivaizdu, kad mėgsta staipytis nuogas ir demonstruoti lytinius organus, ir ne tik prieš televizijos kameras. Nuogybes jis demonstruoja ir pakaunės miškuose, kur vežasi nepilnametes, prašo jį vadinti Duchu ir šoka išsirengdamas nuogai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer