Vaikų tvirkintojas užkluptas Kaune, kur galimai rado naują auką – baugių pranešimų yra ir Vilniuje

Buvęs tikybos mokytojas, pagarsėjęs nepilnamečių tvirkintojas Algimantas Ulvidas vėl nerimsta. Jis užkluptas su galimai nauja auka – Kaune vežiojosi paauglę.

O tvirkintoją atpažinęs kaunietis surengė jam linčo teismą – suknežino nosį. Kumščius į darbą paleido vienas vyriškis, kurio dukra taip pat nukentėjo nuo žinomo nusikaltėlio polinkių šokti nuogam paauglėms.

Vaizdą degalinėje įamžino kaunietis – viduje suknežinta nosimi ir apsipylęs kraujais stovi gerai žinomas mergaičių tvirkintojas Algimantas Ulvidas.

Linčo teismą šiam nusikaltėliui surengė vienas vyriškis. Jis su žmona užsuko į degalinę Pramonės prospekte ir atpažino ne tik patį tvirkintoją, bet ir jo mašinoje sėdinčią galimą jo auką – paauglę, jų dukros draugę. Kol kas nepatvirtintais duomenimis, į Ulvido pinkles buvo įkliuvusi ir jų dukra, tad nesusivaldęs tėvas kumščiais paauklėjo tvirkintoją.

„Pramonės prospekte į degalinę su automobiliu „Ford“ atvyko 47-erių vyras, automobilyje taip pat sėdėjo nepilnametė. Asmenis atpažinęs 41 metų vyras priėjo prie 47 metų vyro ir jam trenkė, taip pat jį sulaikė ir iškvietė pareigūnus“, – komentuoja Kauno policijos atstovė Reda Zarauskienė.

Degalinės darbuotojai užrakino duris. Žmonės žinomą nusikaltėlį laikė, kol atvyks pareigūnai. Policija šiuo metu tikslina įvykio aplinkybes.

„Yra pradėti du aplinkybių patikslinimai. Vienas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir dėl jaunesnio nei 16 metų asmens tvirkinimo“, – aiškina R. Zarauskienė.

47-erių Ulvidas jau teistas daugybę kartų ir dėl mergaičių tvirkinimo, ir dėl kitų nusikaltimų.

„Asmuo yra gerai žinomas teisėsaugai, 13 kartų teistas, dalis bylų susijusios su seksualinio pobūdžio nusikaltimais. Paskutinį kartą asmuo teistas 2022 metų gruodžio 27 dieną, jo atžvilgiu priimtas baudžiamasis įsakymas dėl vagystės. Šiuo metu teisme šio asmens atžvilgiu yra nagrinėjamos dar trys baudžiamosios bylos“, – tvirtina Kauno apygardos prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Dalis jų taip pat dėl nepilnamečių tvirkinimo. Buvęs tikybos mokytojas išgarsėjo televizijos projektuose, ten jam prilipo ir Skaistuolio pravardė, mat ne kartą gyrėsi, kad nėra turėjęs lytinių santykių.

Apnuogintus lytinius organus Ulvidas rodė ne tik prieš televizijos kameras. Iškrypėliškus polinkius jis demonstravo ir nepilnametėms. Bylose – dešimtys nukentėjusių mergaičių, kurioms nuo 14 iki 16 metų. Jas kaunietis savo automobiliu vežasi į nuošalias miškingas vietas ir ten rengia purvinų šokių pasirodymus, nusimauna kelnes ir staiposi prieš paaugles visiškai nuogas.

„Aš keičiu korteles kas antrą dieną, kad bobos neskambintų, nes man vėl sakys, kad kaltas, vėl nusikaltėlis, kiaušius parodė – į kalėjimą“, – 2019-aisiais kalbėjo A. Ulvidas.

Pastaruoju metu visuomenė jautriai reaguoja į įtartinus asmenis besikabinėjančius prie nepilnamečių, policija vis dažniau gauna nerimo signalų. Pirmadienį dviejų pranešimų sulaukė ir Vilniaus policija – popietę Fabijoniškėse vienas vyras iš mokyklos ėjusią mergaitę kvietė į svečius valgyti saldainių ir prie veido kišo rankas, liepdamas uostyti. Kitame rajone, Justiniškėse, Taikos gatvėje, senyvas vyriškis vaikus taip pat viliojo saldainiais.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer