Kritikos dėl išvaizdos sulaukusi Madonna kirto atgal: paviešino, kaip atrodo

Vasario 6-ąją Madonna žengė į sceną įteikti „Grammy“ apdovanojimą. Dainininkė buvo neatpažįstama net ištikimiausiems gerbėjams, o tai sukėlė intrigą, kas galėjo lemti jos drastiškai pasikeitusią išvaizdą.

Nenuostabu, kad daugelis suabejojo, ar 64-erių metų Madonnai buvo atlikta kokia nors kosmetinė procedūra. Netrukus užsienio žiniasklaidai pasisakė specialistas.

Kiek vėliau Madonna socialiniame tinkle paviešino nuotrauką ir patvirtino kalbas, kad šiai neseniai buvo atlikta plastinė operacija.

„Pažiūrėkite, kokia miela esu dabar, kai nuo operacijos patinimas sumažėjo“, – rašė ji ir paviešino naujausią nuotrauką.

Primename, kad Dr. Michaelas Hornas, sertifikuotas plastikos chirurgas iš Čikagos, išskirtinai portalui „DailyMail“ sakė, kad, jo manymu, 64-erių metų atlikėja neseniai greičiausiai buvo pasidariusi plastinę operaciją.

Jis mano, kad jai buvo atliktas ne tik veido liftingas, kuris buvo „akivaizdus, nes jos oda atrodė stangri ir ištempta, be raukšlių“, bet ir nosies plastika.

„Per daugelį metų Madonnai, regis, buvo atlikta daugybė plastinės chirurgijos procedūrų. „Grammy“ apdovanojimuose pasirodžiusi Madonna atrodė visiškai kitaip, nei kada nors anksčiau.Jai buvo atliktas veido liftingas … Tai akivaizdu, nes jos oda stangri ir ištempta, be jokių raukšlių. Jos akys taip pat atrodo mažesnės, greičiausiai dėl to, kad buvo patemptos atliekant veido liftingą“, – sakė jis.

Dr. Hornas sakė, kad „botoksas taip pat buvo matomas daugelyje jos veido vietų“, tačiau atkreipė dėmesį ir į tai, kad nėra „išraiškos linijų ir raukšlių“.

„Labiausiai pastebimas ir į akis krintantis dalykas yra tai, kad Madonnos veido forma smarkiai pasikeitė ir tapo labiau V formos“, – pridūrė jis.

Specialistas teigė, kad dėl veido užpildų pasikeitė ir jos skuorstikaulių forma: „Jos skruostikauliai kaip niekada ryškūs ir atrodo nenatūraliai aukšti.“

Dr. Hornas aptarė ir jos pasikeitusių antakių storį. „Jai buvo atliktas antakių pakėlimas, kuris dar labiau pastebimas dėl plonų antakių, kurie anksčiau buvo stori“, – apibendrino jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer