Vaisinių muselių neliks nė kvapo: štai ką reikia padaryti

Tikra tiesa, kad vaisinės muselės labai erzina, o kai jos atsiranda namuose, gali atrodyti, kad neįmanoma jų atsikratyti.

Atidarote šiukšlių dėžę ir atrodo, kad muselių ten pilna, o kai užsiimate savo reikalais, jos tiesiog įžūliai skraido aplink galvą tarsi norėdamos jus išvaryti iš namų.

Tačiau viena švaros guru pasidalijo puikiu triuku, padedančiu atsikratyti šių erzinančių vaisinių muselių, rašo mirror.co.uk.

Tonya Bee, @thatcleanbee „TikTok“ tinkle, paaiškino, kodėl vaisinės muselės atsiranda namuose, tačiau yra paprastas būdas tai ištaisyti.

Profesionali namų valytoja pasidalijo, kad savo triuko dėka ji seniai neturi problemų su vaisinėmis muselėmis. Ji parašė savo vaizdo įraše: „Geriausias triukas vaisinėms muselėms. Kai prieš metus pradėjau tai daryti, gal tik vieną kartą jų buvo atsiradę“.

Ji teigė, kad geriausias būdas atsikratyti vaisinių muselių – nuplauti bananus vos parsinešus juos iš parduotuvės.

Tonya paaiškino: „Vaisinės muselės padeda kiaušinėlius ant parduotuvėje išdėliotų bananų, tu juos nusiperki ir parsineši namo, jos išsirita ir namuose atsiranda naujų gyventojų! Taigi būtinai nuplaukite bananus, kai tik grįšite namo“.

Paprastas triukas nieko nekainuoja, o komentaruose daug žmonių gyrė švaros guru, sakydami, kad tai jiems padėjo.

Vienas rašė: „Ačiū! Mane varė iš proto tos muselės, nesuprasdavau, iš kur jų atsiranda, nes namuose pas mus labai švaru“.

Kitas pateikė pasiūlymą, komentuodamas: „Taip pat būtinai atskirkite bananus po vieną, kad jie nebūtų kekėje, o tada nuplaukite. Vaisinės muselės mėgsta dėti kiaušinius ant kekės koto!“

„Tu ką tik pakeitei mano gyvenimą“, – gyrė kitas.

„Tu ką tik atsakei į opiausią klausimą“, – rašė kažkas kitas.

„O varge, aš to tikrai nežinojau! Kaip išmanu“, – nusistebėjo dar vienas komentatorius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer