Vasariška šiluma sugrįžta: jau netrukus kais iki +30

Orams Europoje didžiausią įtaką rytoj darys viena didelė aukšto slėgio sritis. Žemas slėgis bus aplink ją. Beveik visoje Vakarų ir Vidurio Europoje rytoj bus saulėta. Įvairaus storio debesys telksis daugiausia rytuose. Labai smarki kaitra plaukia nuo Vakarų Afrikos į Vakarų ir Vidurio Europą, o mūsų link – gaivūs orai nuo Skandinavijos.

Šiandien Lietuvoje vyravo debesuoti orai, kai kur lijo. Šį vakarą irgi bus debesuota, bet vėliau naktį giedrysis ir apie vidurnaktį jau vyraus giedras dangus. Iki to meto vietomis palis, kur nors ir su perkūnija. Dieną bus debesuota su pragiedruliais, rytuose gali palyti, galbūt ir su perkūnija.

Labai gaivių orų banga iš Lietuvos jau traukiasi, bus jau šilčiau. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12–14 laipsnių, prie pat jūros bus apie 17. Rytoj įdienojus oras sušils iki 21–23, vakarinėje šalies dalyje kur nors 24–25 laipsnių šilumos.

Kitaip tariant, orai po truputį gerės. Jie bus debesuoti, bet su pragiedruliais, ir naktį, ir dieną vietomis palis, kur nors galima ir perkūnija. Naktį gali suboluoti rūkas. Žemiausia temperatūra naktį 12–14, prie jūros 17 laipsnių, dieną šils iki 21–23 laipsnių, kai kur ir dar daugiau.

Trečiadienį lietaus tikimybė menka, bus dar šilčiau. Žemiausia temperatūra naktį vėl apie 12–14, bet dieną 23–25 laipsniai šilumos bus beveik visur. Gal tik šiaurės rytuose bus ne taip šilta. Ketvirtadienį mus pasieks gerokai išsikvėpę į Vakarų Europą atplaukusios kaitros likučiai. Bus giedra, naktį vėl 12–14, dieną bus nuo 24–25 laipsnių šalies rytuose iki 29–30-ties šalies vakaruose.

Ką gi, vasara Lietuvoje bus vis vasariškesnė. Beliks šiluma tiktai pasidžiaugti, nes penktadienį ji jau pradės iš Lietuvos trauktis. Savaitgalis vėl bus gaivus. Tiek šį kartą apie orus, o pabaigoje – žvilgsnis į vasarą jūsų akimis. Labai ačiū už puikias nuotraukas, ir likite su mumis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer