Viešumoje pirmą kartą po ilgo laiko pastebėta Putino meilužė Alina Kabajeva: visą dėmesį sutelkė į save

Vladimiro Putino „meilužė“ ir „dviejų jo sūnų motina“ pirmą kartą buvo pastebėta viešumoje nuo tada, kai Vakarų šalys jai skyrė sankcijas už „glaudžius asmeninius santykius“ su Kremliaus lyderiu.

Sklinda gandai, kad Olimpinių žaidynių auksą laimėjusi ritminės gimnastikos atstovė Alina Kabajeva (39) su Kremliaus lyderiu turi paslėptą šeimą. Ji iki šiol nekomentavo nei sankcijų, nei savo asmeninio gyvenimo. Ji buvo pastebėta Juodosios jūros kurorte Sočyje ritminės gimnastikos treniruočių stovykloje apkabindama 28 vaikus, rašo dailymail.co.uk.

Užsienio žiniasklaida komentavo, kad ji „numetė gan daug svorio“.

Tai buvo pirmas kartas, kai ji pasirodė viešumoje nuo balandžio mėnesio, kai įrašė militaristinę ir patriotinę televizijos laidą, kurioje dalyvavo vaikai, ir kartu su jaunuoliais pasirodė prie Maskvos nežinomo kareivio kapo, kad išreikštų pagarbą žuvusiesiems Antrojo pasaulinio karo metais.

Šią savaitę ji vėl pasirodė netrukus po to, kai „Telegram“ kanalas pavadino ją „nematoma princese“.

Kai Putinas kovoja kare su Ukraina, ji 28 jauniesiems gimnastams Sočyje pasakė: „Noriu paraginti visus nepasiduoti – siekti savo tikslų, ir nenuleisti rankų“. Nors ji yra pirmaujanti sportininkė ir įžymybė Rusijoje bei vadovauja tvirtai prokremliškai žiniasklaidos imperijai, jos, kaip V. Putino partnerės, įtaka žiniasklaidai yra itin didelė. Spėliojama, kad ji ir Putinas turi bendrų vaikų – du sūnus, gimusius 2015 ir 2019 m., tačiau Rusijos visuomenė nebuvo informuota, ar jos tikrasis slaptas statusas yra pirmoji ponia.

Praėjusį mėnesį jai sankcijas skyrė Didžioji Britanija, vėliau – Kanada ir ES. „Įtariama, kad ji palaiko glaudžius asmeninius ryšius su Putinu“, – sakė Jungtinė Karalystė, įvesdama sankcijas. Kanados užsienio reikalų ministrė Melanie Joly iš pradžių pavadino ją „labai artimu Putinui asmeniu“. Tada ji pridūrė: „Nežinau (kaip) ją pavadinti, bet manau, kad ji jo partnerė.

ES ją pavadino „artima Putino bendražyge“, o JAV priešinosi sankcijų įvedimui ir išbraukė ją iš balandžio mėnesio sąrašo, kad išvengtų priešingo asmeninio smūgio Kremliaus lyderiui. Jos trumpalaikis pasirodymas yra tik antrasis šiais metais, tačiau žurnalistai jos net neklausė apie sankcijų taikymą ir to priežastis – jos ryšius su Putinu. Anksčiau karo metu buvo sklidę tvirtinimai, kad Kabajeva slapstėsi Šveicarijoje ar net aukštųjų technologijų Sibiro „požeminiame miesto bunkeryje“.

Neseniai visa informacija apie „The National Media Group“ (NMG), kurios pirmininkė ji yra, buvo ištrinta iš atvirų duomenų bazių. Jos atlyginimas šioje grupėje, valdančioje daugybę Putiną palaikančių televizijos ir laikraščių, buvo įvertintas beveik 8 milijonais eurų per metus, o Rusijos vidutinis metinis rodiklis yra 5000 eurų.

Tačiau dabar visos detalės dingo iš atvirų duomenų bazių, praneša „Mozhem Obyasnit“ „Telegram“ kanalas. „Registras buvo išvalytas iš karto po to, kai JK Alinai Kabajevai įvedė sankcijas“, – pridūrė kanalas, pavadinęs ją „Nematoma princese“. Manoma, kad Kabajeva įsikūrusi Sočyje, kur miesto žiemos olimpinių žaidynių parko pakraštyje statomas didžiulis jos vardu pavadintas gimnastikos centras.

Nuotraukos iš oro rodo didžiulį projekto, kuris prasidėjo 2017 m., vystymąsi. Gandai Kabajevą pirmą kartą romantiškai susiejo su Putinu dar 2008 m., kai ji buvo prokremliška parlamentarė. Istoriją išspausdinęs laikraštis buvo greitai uždarytas. Putinas, kuris 2013 metais paskelbė apie skyrybas su žmona Liudmila, buvusia „Aeroflot“ stiuardese, anksčiau yra sakęs: „Aš turiu privatų gyvenimą, į kurį neleidžiu kištis niekam. Tai turi būti gerbiama“.

Jis išplūdo „tuos, kurie savo kiauliškomis nosimis ir erotinėmis fantazijomis sėlina į kitų gyvenimus“. Kabajeva sakė, kad buvo sutikusi vyrą, kurį „labai myli“: „Kartais jautiesi toks laimingas, kad net bijai“.

Kartą Kabajeva beveik nuoga pozavo žurnalui „Maxim“, o fotografas ją apibūdino „itin seksualia moterimi“. Buvo daug pranešimų apie tai, kad ji nešiojo vestuvinį žiedą, tačiau jokių įrašų apie santuoką nebuvo. Pranešama, kad ji disponuoja Maybach limuzinų parku ir buvo pastebėta apsupta kariškių būrio.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer