Viktorija pabėgo iš Ukrainos pas mylimąjį į Kanadą: atvykusi sužinojo, kad jis turi kitą

Ukrainietė Viktorija sukorė tūkstančius kilometrų, išgyveno siaubą bėgdama su sūnumi iš Ukrainos tam, kad galėtų būti su mylimuoju, su kuriuo susipažino internete, tačiau šis ją išdavė.

Internautus „TikTok“ platformoje pribloškė Viktorijos pasakojimas.

Moteris pasakoja, kad dabar jai labai sunku ir keliauja per „sudėtingas skyrybas“.

„Susipažinau su juo internetu, mus skyrė 10 tūkst. kilometrų, bet meilė stipresnė už visas kliūtis“, – vaizdo įraše pasakoja Viktorija.

„Jis atvyko į mano šalį. Pasakė, kad mylės amžinai ir padovanojo žiedą“, – istoriją tęsė moteris ir demonstravo žiedą ant rankos.

Bet karas pakeitė viską…“, – Viktorija dalijosi vaizdais iš karo niokojamos Ukrainos, taip pat parodė slėptuves, kuriose slėpėsi su ketverių metų sūnumi.

Toliau moteris dalijasi vaizdo įrašu kaip su sūnumi keliauja 3 dienas iš Ukrainos, mėnesiui apsistoja Lenkijoje ir galiausiai skrenda į Kanadą.

„Pagaliau galime mylėti vienas kitą ir būti arti vienas kito, tačiau sužinau, kad jis mane išdavinėjo visus tuos mėnesius, kai buvome atskirai“, – vaizdo įrašą baigia Viktorija.

Moteris ir toliau kelia vaizdo įrašus iš savo kasdieninio gyvenimo Kanadoje, rodo vaizdus, sūnų ir pasakoja kaip jai sekasi išgyventi vienai svetimoje šalyje.

@ohh_victoria #love #distance #war #ring #ukraine #canada #cheating #brokenheart ♬ Only Love Can Hurt Like This (Slowed Down Version) – Paloma Faith

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer