Viktorija Siegel prabilo apie „vaikystės traumą“: tėvai versdavo daryti vieną dalyką

Nuomonės formuotoja, sėkminga verslininkė Viktorija Siegel turi savo nusistovėjusius valgymo įpročius. Tiesa, dėl vieno produkto tėvai, kaip teigė, „sutraumavo“ dar vaikystėje, nes versdavo jį valgyti.

Kartais norėdami gero tėvai savo vaikus tik dar labiau atbaido nuo tam tikrų dalykų.

Pavyzdžiui, taip Viktorijai Siegel nutiko su kepenėlėmis. Kaip pasakojo laidoje „Virtuvės istorijos“, vaikystėje tėvai versdavo valgyti šį patiekalą.

„Aš pati nesu išranki maistui, tačiau yra patiekalų, kurių negaliu valgyti dėl sveikatos priežasčių. Ko nevalgau nuo pat vaikystės, tai kepenėlių. Jos man yra visiška vaikystės trauma.

Tėvai versdavo jas valgyti po 2-3 kartus į savaitę, nes sakydavo, kad tai – labai sveika…“ – prisiminė ji.

Kaip ir visi svečiai, Viktorija laidos vedėjai atskleidė savo tris mėgstamiausius ingredientus, iš kurių Ilona Juciūtė sukūrė patiekalą ir pagamino jį kartu su savo viešnia.

Mėgstamiausi Viktorijos produktai

V. Siegel mėgstamiausi ingredientai išties puikiai dera tarpusavyje, nes tai – pomidorai, avokadas ir tunas.

O štai savo namų virtuvėje Viktorija stengiasi gaminti tai, ką mėgsta jos vaikai.

„Dažnai tai būna įvairūs kotletukai, sumuštinukai ir kitokie patiekalai. Nemėgstu stovėti prie 10 skirtingų puodų, todėl gaminu tai, ką valgytų jie abu. Mano mažasis sūnus dar nėra išrankus – ką duodu, tą valgo.

Tačiau Nicolė jau yra tame gyvenimo etape, kai stengiasi lavinti skonį, todėl su ja yra sudėtingiau. Ji pati renkasi, ką valgyti, todėl dažnai gaunu pastabų, ko neturėčiau dėti į patiekalus“, – juokėsi laidos viešnia.

Pilną laidą „Virtuvės istorijos“ galite žiūrėti čia:

www.tv3.lt

Site Footer