Vilkaviškyje žmoną į ligoninę vežęs vyras rėžėsi į „Volvo“: tai pirma jo avarija per vairavimo 60 metų

Vilkaviškio mieste žmoną į ligoninę vežęs senjoras rėžėsi į „Volvo“ – per avariją sulaužyta žmonių tvora ir mašinos gerokai aplamdytos. Įvykio kaltininku kreičiausiai bus į devintą dešimtį įkopęs vairuotojas. Senjoras sukrėstas: tai pirma jo avarija per 60 vairavimo metų.

Policijos pareigūnė ką tik vienam iš avarijos dalyvių patikrino girtumą: alkotesteris rodo nulius. Senjoras greičiausiai ir bus pripažintas eismo įvykio kaltininku, nes važiavo šalutiniu keliu ir nepraleido pagrindiniu važiuojančios mašinos. Taip automobiliai ir susidūrė.

„Na, užsižiūrėjau, nespėjau sustoti. Mačiau, kad „STOP“, viską, bet per vėlai „biškelį“, – sako vilkaviškietis Jonas.

Po smūgio „Volvo“ rėžėsi į vilkaviškiečių namų tvorą – sudaužė kelis stulpelius. O ir pati mašina gerokai aplamdyta: „Audi“ kirto į priekinį ratą.

„Aš važiavau nuo kapų tiesiai ir žmogus iš šalutinio kelio nestodamas atsimušė ir viskas“, – aiškina vilkaviškietis Raimundas.

81-erių metų „Audi“ vairuotojas sako vežęs žmoną į ligoninę. Kaip nepastebėjo „Volvo“ – pats nežino. Šiuo keliu dažnai važinėja: „Žioplumas ir viskas.“

Niekas iš žmonių nenukentėjo, tik štai senjorų pora patyrė didelį šoką. Vyras sako, kad jo vairavimo stažas – daugiau nei 60 metų. Ir tai pirma avarija gyvenime: „Pirma.“

„Volvo“ vairuotojas pernelyg nesisieloja dėl aplamdytos mašinos: sako, svarbiausia, kad žmonės sveiki. Nei jie nesužaloti ir pėsčiųjų tuo metu nebuvo.

„Nu jo. Būtų čia buvę linksma. Bet dabar viskas gerai išėjo. Ačiū Dievui, visi sveiki ir laimingi, o mašinas susitaisysime“, – kalba Raimundas.

Tikslias avarijos priežastis nustatys policijos pareigūnai, o kaltininkas turės dar ir žmonėms už apgadintą tvorą sumokėti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer