Vyro pasipiršimas merginai šokiravo internautus: „Gėda“

Būsima nuotaka puolė ginti savo naujojo sužadėtinio po to, kai jo kūrybiškas pasiūlymas tapti jo žmona sulaukė kritikos internete. Sužadėtinė šią akimirką pavadino „nuoširdžia“ ir teigė, kad jiedu su sužadėtiniu labai laimingi.

Erica Murphy sulaukė internautų dėmesio, kai atskleidė, kad jos partneris Monta Homes uždavė svarbų klausimą ne akis į akį, o užrašydamas jį ant nuplėšto popieriaus lapelio, rašo mirror.co.uk

Pasidalinusi džiugiomis naujienomis socialiniame tinkle „Twitter“, ji paskelbė apdriskusio popieriaus lapelio, kurį rado šalia dėžutės su prašmatniu žiedu vonios kambaryje, nuotrauka. Raštelyje rašoma: „Ar tekėsi už manęs?“.

Erica paaiškino: „Su vaikinu praleidome daugybę nuostabių metų kartu. Šį rytą prieš išeidamas į darbą jis paliko tai vonioje, kad man tai būtų staigmena, kai rasiu. Aš pasakiau TAIP!“

Keli žmonės suskubo pasveikinti džiugia proga. „Miela. Nuoširdu. Tikra. Paprasta. Senamadiška. Žaviuosi. Branginčiau tą popieriaus skiautelę ir įsirėminčiau ją. Sveikinimai! Linkiu jums viso ko geriausio!“, – rašė vienas komentatorius.

Deja, ne visi suskubo pasidžiaugti. Šis įrašas greitai išpopuliarėjo – kilo daugybė diskusijų, ar dera taip pasipiršti mylimam žmogui, kiti kritikavo tokį netradicinį būdą.

Sulaukė kritikos iš internautų

„Raštelis? Ant taip nuplėšto popierėlio?“, – rašė vienas komentatorius, o antrasis pridūrė: „Būčiau susikrovusi daiktus ir išėjusi.“

Kiti pyko, kad jaunikis pasipiršo jam net nebūnant namuose. Daugelis sutiko, kad toks būdas yra netinkamas paminėti gražią progą. Tačiau Erica puolė ginti partnerį.

Nors nuotaka teigė, kad dėl visos šios situacijos jai šiek tiek gėda, jos istorija buvo neteisingai interpretuota.

„Šis žmogus atskrido iš Detroito, kad tai padarytų. Tai nebuvo neapmąstytas žingsnis“, – paaiškino Atlantoje gyvenanti Erica ir pridūrė, kad jiems abiem toks pasipiršimo būdas priimtinas.

Ji paaiškino, kad viskas vyko taip: Monta norėjo pasipiršti tada, kai jo partnerė mažiausiai to tikėjosi, todėl „padarė staigmeną, kad nudžiugintų Ericą po ilgos, sunkios darbo dienos“.

Kitą rytą Erica pabudo ir girdėjo, kaip jos partneris ėjo į vonios kambarį, tačiau nė nenutuokė, ką jis ten darys. Ji be galo nustebo, kai netrukus vonios kambaryje rado partnerio pasipiršimo žinutę, kurią jis užrašė ant lapo, išplėšto iš vieno jo sąsiuvinių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer