Savaitgalį smogta Vakarų Ukrainai: rusai sunaikino strateginės infrastruktūros objektą

Ukrainos valdžia patvirtino, kad savaitgalį Chmelnyckio mieste rusų naudojami iraniečių dronai smogė kritinės infrastruktūros ir kitiems objektams. Viso nukentėjo 21 žmogus.

Sprendžiant iš oficialiai nepatvirtintuose, socialiniuose tinkluose paviešintuose vaizdo įrašuose matomų vaizdų, Rusijos pajėgos pataikė į Chmelnyckio „Kation“ pramoninės elektronikos gamyklą. Rusijos propagandos šaltiniuose tvirtinama, kad juose galėjo būti laikoma amunicija, tačiau oficialių tai patvirtinančių šaltinių nėra.

Chmelnyckio (Vakarų Ukraina, red. past.) meras gegužės 13-ąją patvirtino, kad Rusijos dronai atakavo kritinės svarbos infrastruktūros objektą. Paskutiniais paviešintais duomenimis, nukentėjo 21 žmogus. Šiuo atveju nebuvo akcentuojama, kad tai civiliai asmenys.

Galingi sprogimai sekmadienį taip pat užfiksuoti ir Ternopilyje (Vakarų Ukraina, red. past.), kur sekmadienį Rusijos kariuomenė taip pat smogė kritinės svarbos objektams.

Ukraina neskelbia į ką konkrečiai pataikė Rusijos raketos ar dronai, siekiant neišduoti priešui kritinės svarbos informacijos, todėl oficialių patvirtinimų, kad buvo pataikyta į kariuomenės amunicijos ar ginkluotės sandėlius nėra.

Primename, kad praėjusią savaitę Ukraina surengė sėkmingą kontrpuolimo ataką Bachmuto kryptimi, o šeštadienį Rusijos teritorijoje buvo numušti du Mi-8 sraigtasparniai, bombonešis-naikintuvas Su-34 ir, galimai, naikintuvas Su-35.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer