Vyrui atsibodo, kaip kaimynė stato automobilį: surengė keršto planą

Britas Tobe Bailey ilgai kentė, kol jo kaimynė kiekvieną rytą jam automobiliu užstatydavo pagrindinį namo įvažiavimą. Britas sako, kad ne kartą bandė kalbėtis su kaimyne, tačiau ji kategoriškai atsisakė keisti savo parkavimo vietą.

Ką gi, vieną naktį Tobe pats nusprendė pamokyti erzinančią kaimynę ir surengė jai nemažą „staigmeną“.

Britas T. Bailey pasakoja, kad Jungtinėje Karalystėje jis gyvena rajone, kuriame yra 26 namai ir 24 parkavimo vietos.

Kadangi vietos parkuotis vis pritrūksta, kaimynai vis pastato automobilį šalia Tobe namų. Tačiau vyras pasakoja, kad visai neseniai jis tą kelio dalį susiremontavo kartu su žmona ir tam išleido net du tūkstančius svarų sterlingų.

Toje kelio vietoje puikiai telpa automobilis, tačiau kai jis yra pastatomas, Tobe negali išvažiuoti iš savo namo kiemo, o tuomet tai tampa tikrai rimta problema, rašo republicworld.com

Surengė keršto planą

Vyras pasakoja, kad vos tik jis susitvarkė tą kelio atkarpą, jis visų kaimynų paprašė jokiu būdu ten nestatyti automobilio, nes tuomet jis negali išvažiuoti iš kiemo.

Ir nors daugelis kaimynų jį išgirdo, vyras tikina, kad viena kaimynė įkyriai statydavo automobilį būtent toje vietoje.

Tuomet britas sugalvojo linksmai pamokyti savo jauną kaimynę ir visą jos automobilį apvyniojo juoda plėvele, kad ši žinotų, jog jos automobilis nėra nematomas ir jis trukdo vyrui išvažiuoti.

Laimei, jauna kaimynė taip pat turėjo humoro jausmą ir pamačiusi šį vaizdą tik garsiai nusikvatojo. 

Panašu, kad moteris suprato žinutę ir daugiau čia automobilio nebesistatys.

www.tv3.lt

Site Footer