Audrė Kudabienė prabilo apie santykius su vyru Gintaru: „Lengva trenkti durimis ir išeiti“

Laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė TV3 laidų vedėja Audrė Kudabienė.

Visų pirma, Naglis Šulija pašmaikštavo apie pašnekovės Audrės Kudabienės profesiją.

„Gimimo metu Merkurijaus planeta, kuri valdo mūsų protinius sugebėjimus, buvo horoskopo skyriuje, kuris atsakingas už darbą ir profesinius reikalus. Planeta susijusi su informacijos perdavimu buvo profesijos skyriuje, vadinasi, mes turime profesionalią pletkininkę, kuri labai atidi detalėms ir labai darbšti“, – šypsojosi Naglis.

„Tai čia kaip ir geras dalykas. Super!“ – juokėsi Audrė.

Taip pat N. Šulija pastebėjo, kad, jeigu A. Kudabienei reikia kovoti, ji eina iki galo. Šiai minčiai garsi laidų vedėja pritarė.

„Prisimenu situaciją, kai susipažinome su mergina Emilija, kuri serga sunkia liga. Realiai supranti, kad valdžioje yra kažkokių tylėjimų, nutylėjimų ir nėra vaistų, reikalingų šiai mergaitei. Nustebtum pamatęs, koks manyje pyktis užvirė. Net pati nebuvau savęs mačiusi tokios įsiutusios ir kovingos.

Šiuo metu lyg ir panašu, kad nuo liepos valdžia ras pinigų tiems vaikams, kuriems reikia šio vaisto“, – atskleidė pašnekovė.

Meilės ieškoti nereikia

Taip pat Audrė prabilo apie savo vyrą Gintarą Kudabą. Paklausta, kaip jiedu išliko kartu, moteris leidosi į gražią istoriją.

„Nežinau, Nagli, jei kikentumėm, sakyčiau, kad taip žvaigždės lėmė. O jei rimčiau – visi sakome, kad žmonės yra degtukai. Ir Gintaras degtukas, ir aš, nors ir lėtesnis. Po to yra kažkokio sveiko proto, balanso elementas ir supranti, kad čia pat galime apsimėtyti žvilgsniais, bet ties ta akimirka emocija praeina ir tada ramiai šnekamės prie arbatos.

Kilus emocijai, labai lengva trenkti durimis ir išeiti. Bet kas tu toks, kad visada viskas vyktų pagal tave? Laimė yra tame susiklausyme, balanse. Tai yra tas žmogus“, – tikino ji

Paklausta, kaip gi rasti tokį žmogų, kaip atpažinti, kad tai – jau tas, Audrė šypsojosi:

„Nei tu rasi, nei suieškosi. Reikia pastebėti, kad tai yra tas. Turi gyventi sau pačiai įdomų gyvenimą ir tada pastebėsi, ar žmogus šalia tavęs yra tas, ar ne tas. Jei pati nepastebėsi – mama pasakys. Klausykite mamos.“

Žiūrėkite „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“:

www.tv3.lt

Site Footer