Žaibas pražudė 13-metę Graikijos paplūdimyje, tėvai sukrėsti: „Ji nukrito ir nebeatsikėlė“

13 metų Dorothea su tėvais maudėsi Faroso paplūdimyje netoli Poseidi miesto Chalkidikėje (Graikijoje), kai staiga pasirodęs žaibas tapo pražūtingu. Graikijos paplūdimyje žaibui pataikius į paauglę, ji iš karto žuvo, kol jos tėvai buvo visai greta, skelbia portalas „Independent“.

Šeima išbėgo iš jūros, kai pradėjo lyti, ir susirinko savo daiktus, kad grįžtų į automobilį, teigiama vietinės Graikijos žiniasklaidos pranešimuose. Paauglė ėjo vos 1,5 metro už motinos, kai buvo partrenkta.

„Mano vaikas nukrito ir nebeatsikėlė“

Mergaitės tėvas, kuris buvo šiek tiek toliau nuo žmonos ir dukters, matė, kaip po smūgio jos abi nukrito ant smėlio.

Jis pasakojo Graikijos naujienų svetainei „Protothema“: „Žaibas trenkė ir į mano žmoną, ir į vaiką. Jei jos būtų laikiusios už rankų, kaip buvo prieš tai, žaibas būtų jas abi nutrenkęs“.

Jis sakė, kad iš karto bandė suteikti dukrai pirmąją pagalbą, buvo iškviesti greitosios pagalbos gelbėtojai, tačiau buvo per vėlu.

Policija sakė, kad mergaitė buvo nuvežta į ligoninę, kur konstatuota jos mirtis.

Tėvas, kuris savo dukrą apibūdino kaip puikią mokinę ir sportininkę, pridūrė: „Mano vaikas nukrito ir nebeatsikėlė“.

Jautrios laidotuvės

Šeimos giminaitis Graikijos leidiniui „Mega“ sakė, kad incidentą galėjo sukelti metalinis sagos dydžio karoliukas, kuris, pasak teismo medicinos eksperto, buvo paauglės maudymosi kostiumėlyje.

Laidotuvės įvyko antradienio rytą Agios Georgios šventojoje bažnyčioje Naujojoje Mudanijoje, Chalkidikėje.

Dorotėjos kūnas buvo atvežtas baltame karste, o nuliūdę giminaičiai ir bendraklasiai susirinko į bažnyčią atsisveikinti su moksleive, kuri paliko du gedinčius brolius.

www.tv3.lt

Site Footer