Juozo Butnoriaus šeimos ir Milisandros Radzevičienės konflikte – naujas posūkis

Grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina Butnoriene prieš kurį laiką nusprendė nebetylėti ir viešai atskleidė, kad jau ne vienerius metus sulaukia grasinimų iš kito „Patrulio“ Algirdo Radzevičiaus žmonos Milisandros Radzevičienės. Paaiškėjo, kad konfliktas vyksta ir toliau.

Kaip naujienų portalui tv3.lt teigė Klaipėdos apygardos Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Jonuitė, dėl šio atvejo yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimų nužudyti.

Dar gegužės mėnesį naujienų portalui tv3.lt „Patrulio“ J. Butnoriaus žmona teigė, kad šiuo metu sutuoktiniai problemą bando spręsti teisiniu keliu.

„Tema tikrai nėra uždaryta, gal tik šiek atslūgusi, nes nenorime viešinti policijos darbo. Dabar vyksta teisiniai procesai, advokatas viską tvarko. Palikome šį dalyką spręsti teisininkams, nes patys nežinome, kaip visa tai sustabdyti. Žmogus negali ramiai miegoti, nes žino, kad mes esame laimingi“, – apmaudo neslėpė ji.

Po šešerių metų tylos nusprendusi prabilti šeima tikėjosi, kad viešumas sustabdys M. Radzevičienės veiksmus. Tačiau su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi G. Butnorienė atskleidė, kad tai nepadėjo – M. Radzevičienė ir toliau trikdo šeimos ramybę.

„Tai nesiliauja, purvas yra toliau pilamas pilnu tempu. Neseniai turėjome renginį, po kurio tiek baro savininkai, tiek ten dalyvavę atlikėjai iš visokių pašalinių anketų ir pačios Milisandros gavo žinutes su neteisinga informacija apie mus. Žmonės ateina ir klausia, kas čia vyksta, aš pati irgi sulaukiu įvairių žinučių“, – kalbėjo G. Butnorienė. 

Grasina susidoroti

Primename, kad viskas prasidėjo, kai Butnoriai socialiniuose tinkluose atvirai papasakojo, kad jau šešerius metus iš M. Radzevičienės sulaukia skambučių ir žinučių, kuriose grasinama su jais susidoroti.

„Situacija tokia, jog mes pastaruosius šešerius metus buvome terorizuojami už nieką. Šiaip. Mes bandome rasti problemą, rasti atsakymą į šį klausimą, už ką ir kodėl. Tas žmogus, kurią daug kas turbūt ir įtaria, tai yra ponia Milisandra, kuri labai neadekvačiai elgiasi – skambinėja naktimis, rašinėja žinutes.

Mes turime beprotiškai daug medžiagos, tai yra monologinis puolimas, jokio atsako ji niekada negaudavo, mes niekada nepildavome žibalo į ugnį. Bet būdavome pastoviai puolami, labiausiai buvo puolama mano žmona, tada pradėjo pulti mane, mūsų vaikus, pradėjo pulti mano žmoną, kai ji laukėsi“, – kovo mėnesį socialiniame tinkle „Instagram“ pasakojo J. Butnorius. 

www.tv3.lt

Site Footer