Paaiškėjo Klaipėdoje mergaites gelbėjusio ir nuskendusio vyro tapatybė: vertas didžiausios pagarbos

Šeštadienį Klaipėdoje, Melnragės paplūdimyje, ryte gelbėdamas skęstančias mergaites nuskendo jas gelbėti skubėjęs 52-ejų vyras. Paaiškėjo, kad šis vyras – Rolandas Gelčys.

Jautriu įrašu apie išėjusį kolegą, didvyriškai skubėjusį į pagalbą, socialiniuose tinkluose pasidalino „Baltic Contracting Group“ (BCG) – čia velionis dirbo pastaruosius trejus metus.

Skyrė jautrius žodžius

Kolegos vakar paplūdimyje susirinko uždegti žvakutę mirusiojo atminimui.

„Šiandien BCG šeimos vardu kreipiamės į visus: darbuotojus, klientus, bendruomenę. Kodėl sakome šeima? Jau 13 m. kuriame ir puoselėjame vertybes, kuriomis vadovaujamės kasdien, padėdami vieni kitiems, besidžiaugdami ar liūdėdami drauge kaip tikra šeima.

Su skausmu pranešame, kad praradome dalį savęs. Netekome šviesulio ir herojaus ROLANDO GELČIO. Mums garbė pažinti šį žmogų, su kuriuo 3 bendrystės metai buvo pilni džiaugsmo, juoko, šypsenų ir beprotiškų iššūkių ir palaikymo!

Šį rytą BCG kolektyvas pasitinka kartu, bet kitaip – ten, kur Rolandas buvo drąsus ir bebaimis, HEROJUS, nebijantis nieko.

Tragedija, įvykusi birželio 29 d. apie 8 val. ryto, yra skaudi visiems, ypač Rolando artimiesiems. Didžiausią užuojautą išreiškiame žuvusiojo žmonai Jurgitai, sūnui Armandui. Mes, BCG, liūdime netekę tikro draugo ir kolegos“, – rašoma socialiniuose tinkluose.

Kolegos pasidalino, kur ir kada vyks atsisveikinimas su velioniu:

„Atsisveikinimas vyks 2024-07-03:

8 val. Šv. mišios Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia, Savanorių g. 4, Klaipėda (https://maps.app.goo.gl/1a48ERQLyJJyoseQ9)

9–15 val. atsisveikinimas „Aterna“ (Žalioji salė), Joniškės g. 36, Klaipėda (https://maps.app.goo.gl/jmZeAMaS5zGQxNpU8)

15 val. išlydėjimas į Palangos kapines.

ROLANDAI, visada išliksi pavyzdžiu mums! Kilnūs žmonės, darydami gera, negalvoja apie save – gelbėdami kitų gyvybes, paaukoja savąją.

Be galo liūdime, tavęs netekę! ILSĖKIS RAMYBĖJE. MYLINTI BCG ŠEIMA!“

Gelbėjo skęstančias mergaites

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šeštadienį, birželio 29 d., Klaipėdoje gelbėdamas mergaites nuskendo vyras.

Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė „Klaipėdos paplūdimiai“.

„Šį rytą, apie 8:15 val., jūroje pradėjo skęsti dvi apie 12-13 metų mergaitės, kurios į paplūdimį maudytis atėjo be suaugusiųjų! Skęstančius vaikus puolė gelbėti prie jūros poilsiavęs vyras.

Apie 8.30 val. vyras dingo po vandeniu. Atvykę priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai mergaites ištraukė iš vandens.

9:00 val. pradėję dirbti paplūdimių gelbėtojai apie 9:10 val. su vandens motociklu ieškojo dingusio vyro ir radę jo kūną ištraukė į krantą.

Greitosios pagalbos medikai konstatavo vyriškio mirtį.

Paplūdimiuose vyrauja stiprios atgalinės srovės! Tėveliai, neleiskite savo vaikams vieniems važiuoti prie jūros maudytis! Rizikuojate ne tik savo vaikų, bet ir aplinkinių gyvybėmis, tai įrodo šis skaudus įvykis. Per pastarąsias dvi dienas buvo išgelbėti dar 4 vaikai, kurių amžius nuo 10 – 16 metų“, – šeštadienį pranešė „Klaipėdos paplūdimiai“.

www.tv3.lt

Site Footer