Zelenskis: Rusija tapo didžiausia teroristine organizacija pasaulyje

Rusija tapo didžiausia teroristine organizacija pasaulyje, sako Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Tai jis pareiškė savo kasdieniniame kreipimesi į ukrainiečius.

„Rusijos valstybė tapo didžiausia teroristine organizacija pasaulyje. Tai faktas. Ir tai turi būti juridinis faktas. Ir visi pasaulyje turėtų žinoti, kad rusiškos naftos pirkimas ar gabenimas, ryšių su Rusijos bankais palaikymas, mokesčių ir muitų mokėjimas Rusijos valstybei yra pinigų davimas teroristams“, – prie vaizdo įrašo savo „Telegram“ kanale rašė jis.

Primename, kad pirmadienį Rusija raketomis iš Kursko srities apšaudė „Amstor“ prekybos centrą Kremenčuko miese. Anot V. Zelenskio, atakos metu prekybos centro viduje buvo daugiau nei tūkstantis žmonių.

„Okupantai raketomis apšaudė prekybos centrą, kuriame buvo daugiau nei tūkstantis civilių. Prekybos centras dega, gaisrą gesina gelbėtojai, aukų skaičiaus neįmanoma įsivaizduoti.

Jokio pavojaus Rusijos kariuomenei. Strateginės vertės nėra. Tik žmonių bandymas gyventi normalų gyvenimą, kuris taip piktina okupantus.

Rusija ir toliau savo bejėgiškumą išlieja ant paprastų žmonių. Neverta tikėtis jos adekvatumo ir žmogiškumo“, – „Telegram“ rašė V. Zelenskis.

Pirmadienio vakaro duomenimis, prekybos centre žuvo 13 žmonių, dar kelios dešimtys yra sužeisti.

Bendrovės „Smart Urban Solutions“ direktorius Romanas Jemecas, pranešė, kad prekybos centras visiškai sudegė.

„Taip, tai mūsų prekybos centras. Labiausiai lankytojais perpildytas dienos metas. Jis visiškai sudegė, visos gelbėjimo tarnybos yra vietoje“, – sakė R. Jemecas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer