Žiniasklaida: Vilniuje rastas negyvas žinomas advokatas

Vilniaus senamiestyje rastas negyvas vyras. Pranešama, kad tai – žinomas advokatas Ignas Dargužas.

Kaip pranešė policija, 40-mečio vyro kūnas su šautine žaizda galvoje buvo rastas ketvirtadienį, apie 9 val. 39 min., Visų Šventųjų gatvėje. Šalia kūno rastas ir paimtas savigynai išduotas 9 mm kalibro pistoletas, rašo portalas delfi.lt.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

1982-aisiais gimęs I. Dargužas Mykolo Romerio universitete buvo įgijęs teisės magistro laipsnį, pastaruoju metu dirbo advokatų profesinėje bendrijoje „DD LAW“. Anksčiau jis dirbo profesinėse bendrijose ir advokatų kontorose „Jurex“, „Sorainen“, „Tark Grunte Sutkienė“, „Zabiela, Zabielaitė ir partneriai“.

Apie save savo advokatų kontoros puslapyje I. Dargužas rašė: „Per daugelį profesinės veiklos metų teko įsigilinti į daugelį su įmonių teise susijusių sričių, įskaitant visų rūšių sandorius, akcininkų konfliktus, vadovų bei akcininkų atsakomybę ir pan. Ne kartą teko atstovauti klientus ginčuose dėl privalomo ar priverstinio akcijų pardavimo, teisingos privalomo akcijų supirkimo kainos nustatymo, bendrovės veiklos tyrimo, privalomo akcijų išpirkimo ir pan.

Teikiau konsultacijas akcininkams ir vadovams, todėl gerai suprantu klientų verslo specifiką ir galiu pasiūlyti tinkamiausius sprendimus. Atstovavau klientus visais įmonių teisės srityje kylančiais klausimais. Teikiau teisines išvadas ir rengiau reikalingus susitarimus sudarant akcininkų sutartis ir panašius sandorius. Gyniau klientų interesus teismuose ir arbitraže įvairiais įmonių teisės klausimais.“

Taip pat I Dargužas rašė apie savo veiklą: „Per savo praktiką atstovavau klientus bylose, kurių spektras itin platus: įmonių teisė, sutartiniai ginčai, bylos dėl vadovų atsakomybės, viešieji pirkimai, bankrotas, statybos teisė, nesąžiningos konkurencijos bylos, bendraturčių ginčai, šeimos teisės bylos, darbo ginčai, mokestiniai ginčai, ginčai su bankais, bylos dėl antstolių veiksmų, administracinių teisės pažeidimų bylos, bylos dėl administracinių aktų panaikinimo ir daugelis kitų.

Klientų atstovavimas itin plačiame bylų spektre suteikė neįkainojamą patirtį, kuri padeda kiekvienam klientui pasiūlyti individualų efektyviausią sprendimą. Plačiame bylų spektre įgyta patirtis leidžia nuspėti ne tik oponentų žingsnius bylose, bet ir efektyviai užkirsti kelią potencialiems ginčams.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer