Anglijoje nužudyta 9-erių mergaitė lietuvė

Ketvirtadienį rytų Anglijoje buvo nužudyta devynerių mergaitė lietuvė, praneša „Daily mail“. Vietos bendruomenė sukrėsta, policija sulaikė du įtariamuosius.

Kaip rašo minėtas portalas, mergaitė yra vardu Lilija, ji buvo subadyta ketvirtadienį šiek tiek po 18 val.

Skelbiama, kad mergaitės šeima yra kilusi iš Lietuvos, o mergaitę minėtas portalas vadina lietuve.

Penktadienį policija pradėjo tyrimą, suimti ir apklausiami du asmenys. Linkolnšyro policija atsisakė žiniakslaidai patvirtinti dviejų sulaikytų asmenų amžių ar lytį ir pasakyti, dėl kokio nusikaltimo jie buvo sulaikyti.

Policijos viršininkė Kate Anderson mergaitės žūtį apibūdino kaip „didžiulę tragediją“ ir paragino visuomenę pasidalinti bet kokia turima informacija. Anot jos, šis nužudymas yra pavienis įvykis, policija tęsia tyrimą.

„Šis įvykis sukrėtė mūsų Bostono bendruomenę, todėl norėčiau užtikrinti bendruomenę, kad darome absoliučiai viską, ką galime, kad tyrimas būtų tęsiamas ir kad paremtume šeimą“, – teigė ji.

Penktadienį prie Bostono savivaldybės pastatų buvo iki pusės stiebo nuleista vėliava, o prie policijos kordono paliktos gėlių puokštės ir didelis rožinis pliušinis meškiukas.

Bažnyčioje įrengtas maldos kampelis, kuriame žmonės gali uždegti žvakutę mergaitės atminimui.

„Esu motina ir močiutė, todėl mano emocijos yra labai stiprios. Iš karto po įvykio mums bus labai sunku“, – kalbėjo Bostono parapijos rektoriaus pavaduotoja Jane Robertson.

„Bet kokia staigi ir smurtinė mirtis paveikia visus bendruomenės narius, kaip matėme per pastarąsias 12 valandų. Kiekviena gyvybė yra brangi, tačiau vaiko netektis mums ypač sunki suvokti“, – kalbėjo ji.

„Negalime įsivaizduoti, kokį skausmą jaučia tėvai, šeima ir visi, kuriuos paveikė ši tragiška netektis. Šioje erdvėje stovime kartu su savo bendruomene kaip vietoje, kurioje galime išsakyti savo mintis, jausmus ir emocijas – kad ir kokios jos būtų“, – pridūrė moteris.

Bostono rajono tarybos vadovas Paul Skinner teigė, kad miestas „vieningai gedi“.

„Mes nė sekunde negalime įsivaizduoti, kokį skausmą išgyvena mergaitės šeima ir draugai, todėl reiškiame jiems nuoširdžią užuojautą“, – teigė jis.

„Suprantu, kad šis įvykis daugelį žmonių sukrėtė ir privertė sunerimti. Kaip taryba, mes ir toliau esame įsipareigoję bendradarbiauti su savo partneriais, kad Bostonas taptų saugesne bendruomene visiems“, – kalbėjo jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer