Živilę Jonikaitę pradžiugino sužadėtinis Gediminas Juodeika: „Taip nustebinęs dar nebuvo“

Aktoriaus, TV projektų prodiuserio Gedimino Juodeikos sužadėtinė Živilė Jonikaitė birželio 3-ąją minėjo gražią progą – jai sukako 38-eri. Moteris džiaugėsi, kad gimimo dieną netrūko netikėtų staigmenų.

38-erių metų sukaktį paminėjusi Živilė naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad šiemet gimtadienio rytas prasidėjo darbingai. Tačiau šventinę nuotaiką jai sukūrė netikėta staigmena.

„Pietų metu didelę staigmeną man padarė Kaišiadorių rajono meras Šarūnas Čėsna, administracijos direktorius Karolis Petkevičius ir vicemeras Algimantas Radvilas. Jie atvažiavo pasveikinti, skyrė daug dėmesio. Labai pradžiugino ir pakėlė nuotaiką visai dienai“, – emocijomis dalijosi ji.

Pradžiugino sužadėtinis

Tačiau dar daugiau džiaugsmo gimtadienio dieną Ž. Jonikaitei suteikė sužadėtinio G. Juodeikos siurprizas. 

„Nenoriu atskleisti, kas tai buvo, tačiau galiu pasakyti, kad Gediminas mane taip nustebino, kaip dar niekad nebuvo nustebinęs per septynerius mūsų bendro gyvenimo metus“, – sakė ji. 

Metai turtingi naujomis patirtimis

Praėję metai Živilei pažėrė netikėtų iššūkių ir buvo įdomūs naujomis patirtimis. Moteris atskleidė, kad pernai turėjo progą ne tik susipažinti su nauja veikla, bet ir pamatyti, kaip iš arti atrodo mylimojo Gedimino darbas. 

„Metai man buvo įdomūs tuo, kad teko padirbėti Go3 serialo „Ne tau Martyna“ filmavimo aikštelėje ir prisidėti prie šio projekto. Man tai buvo labai įdomu, įgavau daug kitokios patirties ir pamačiau, koks yra Gedimino darbas. 

Visada galvojau, kad jo darbas – paprastas ir lengvas, bet paaiškėjo, kad viskas netgi labai sudėtinga. Be to, šiemet turėjau dar vieną įdomų įvykį – nors ir trumpame epizode, bet man teko pabūti aktore“, – džiaugėsi Ž. Jonikaitė. 

Pasidomėjus, kaip Živilė su Gediminu planuoja praleisti vasarą, moteris neslėpė, kad kol kas planus dėliotis sunku. 

„Šiuo metu esu darbų apsuptyje, tad galvoti apie vasarą sunku. Tačiau planuojame leisti laiką gamtoje, būti su įdomiais ir linksmais žmonėmis, nuvažiuoti prie jūros. O jei pavyks, tuomet suplanuosime kelionę ir už Lietuvos ribų“, – kalbėjo Ž. Jonikaitė. 

www.tv3.lt

Site Footer